ФЕРМЕРИ ЧЕРЕЗ ПОСУХУ В КАЛІФОРНІЇ ВИРУБУЮТЬ МИГДАЛЬНІ ПЛАНТАЦІЇ
События в миреagrarii-razom.com.ua22 июня 2021

ФЕРМЕРИ ЧЕРЕЗ ПОСУХУ В КАЛІФОРНІЇ ВИРУБУЮТЬ МИГДАЛЬНІ ПЛАНТАЦІЇ

Нинішні посушливі умови на заході Сполучених Штатів викликають спустошення для фермерів, власників ранчо та членів громад. У Каліфорнії фермери та власники ранчо приймають важкі рішення про те, як продовжити цей вегетаційний період, знаючи, що вже існує нестача води - і що вона, ймовірно, продовжиться цього літа.

Через посуху в Каліфорнії садівники вирубують мигдальні плантації — посушливі умови на заході Сполучених Штатів змушують фермерів йти на крайні заходи.  Кожен аграрій розуміє, що матінка-природа завжди буде мати право голосу в сільськогосподарській галузі. Ви можете спланувати кожну деталь вегетаційного періоду, але часто всі зусилля можуть піти крахом, якщо погода вирішила покапризувати. Саме це відбувається з фермерами та власниками ранчо на заході США.  У Каліфорнії садівникам доводиться приймати важкі рішення, щоб продовжити сезон в умовах посухи, яка, ймовірно, триватиме все літо.  Деякі виробники мигдалю вже пустили під сокиру свої плантації, оскільки ці рослини мають високу потребу в воді. І зараз їм потрібно терміново визначитися, яку посухостійку культуру посадити замість мигдалю.  Раніше, Мінсільгосп США прогнозував, що в 2021 році виробництво мигдалю стане рекордним. Однак, доступність води і витрати на зрошення зменшили у садівників оптимізм.  За даними The Weather Channel, нинішня посуха є однією з наймасштабніших посух в США в цьому столітті і найближчим часом нікуди не дінеться.  Частково проблема пов'язана з відсутністю весняного снігу для підживлення державних водосховищ. За словами Пітера Глейкома, вченого з водних ресурсів і клімату Тихоокеанського інституту, через теплу погоду сніжний покрив практично зник до кінця травня, приблизно на два місяці раніше, ніж в середньому. Ситуація настільки плачевна, що губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом в травні видав оголошення про надзвичайну посухи. В цілому в 41 окрузі з 58 зараз надзвичайний стан, пов'язаний із посухою. Ньюсом також запропонував пакет негайних заходів реагування на посуху і довгострокові інвестиції в водостійкість на суму 5,1 мільярда доларів.  Нове дослідження, опубліковане Службою сільськогосподарських досліджень Міністерства сільського господарства США і Університетом Аризони, показує, що посушливі періоди між зливами стали довші, а річна кількість опадів стала нестійкою на більшій частині західної частини Сполучених Штатів за останні 50 років.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.