События в миреkurs.com.uaAug 4

Філіппіни дозволили США розмістити військові бази

nk_hauz/BBcWAvGng.jpeg

Влада Філіппін знову дозволили американській адміністрації розміщувати війська на своїй території в обмін на поставки вакцин від COVID-19, повідомляє Лента.Ру.

Про це заявив президент країни Родріго Дутерте.

Філіппінський лідер розповів, що таке рішення було прийнято з подяки, так як США безкоштовно прислали в країну більше 3 мільйонів доз препарату від коронавируса. Дутерте підкреслив, що розглядає повернення американських військових баз як поступку.

Глава держави має намір особисто зустріти нову партію вакцини компанії Moderna.

В кінці липня міністри оборони Філіппін і США заявили, що відновлюють угоду про розміщення військ між Вашингтоном і Манілою (The Visiting Forces Agreement (VFA). Документ дозволяє перебувати американським військовим на території Філіппін, а також регламентує порядок спільних навчань.

Міністр оборони Сполучених Штатів Лойд Остін заявив, що знову підписана військова угода дозволить американській стороні будувати довгострокові плани в регіоні. Посольство США в Манілі також привітав цю новину, зазначивши, що угода "зміцнює не тільки безпеку двох країн, але і порядок, заснований на правилах" в Південно-Китайському морі.

💬 Последние комментарии
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.
Кот Матроскин
Человечество стремительно глупеет, как и предсказывал Михаил Задорнов.
Игбун Хохлов
А я никому не верю. Только фактам. Приведенный мною пример доказывает искусственное происхождение хохломовни. Коверканье ради коверканья. Шоб нэ так, як у москалив.