События в миреkurs.com.ua4 авг.

Філіппіни дозволили США розмістити військові бази

nk_hauz/BBcWAvGng.jpeg

Влада Філіппін знову дозволили американській адміністрації розміщувати війська на своїй території в обмін на поставки вакцин від COVID-19, повідомляє Лента.Ру.

Про це заявив президент країни Родріго Дутерте.

Філіппінський лідер розповів, що таке рішення було прийнято з подяки, так як США безкоштовно прислали в країну більше 3 мільйонів доз препарату від коронавируса. Дутерте підкреслив, що розглядає повернення американських військових баз як поступку.

Глава держави має намір особисто зустріти нову партію вакцини компанії Moderna.

В кінці липня міністри оборони Філіппін і США заявили, що відновлюють угоду про розміщення військ між Вашингтоном і Манілою (The Visiting Forces Agreement (VFA). Документ дозволяє перебувати американським військовим на території Філіппін, а також регламентує порядок спільних навчань.

Міністр оборони Сполучених Штатів Лойд Остін заявив, що знову підписана військова угода дозволить американській стороні будувати довгострокові плани в регіоні. Посольство США в Манілі також привітав цю новину, зазначивши, що угода "зміцнює не тільки безпеку двох країн, але і порядок, заснований на правилах" в Південно-Китайському морі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Авторские статьи