Фінансова допомога бізнесу в Німеччині склала майже 96 млрд євро
События в миреmind.ua27 апреля 2021

Фінансова допомога бізнесу в Німеччині склала майже 96 млрд євро

З початку пандемії в Німеччині була схвалена фінансова допомога бізнесу на загальну суму 95,9 млрд євро, повідомляють видання медіагрупи Funke з посиланням на дані Мінекономіки ФРН.

Про це пише Deutsche Welle.

При цьому виплати за листопад і грудень 2020 року в розмірі понад 10,7 млрд євро року отримали приблизно 96% компаній, які подали заявку.

Раніше багато представників бізнесу скаржилися на затримку виплат за ці два місяці.

Також стало відомо, що у Німеччині скасують деякі обмежувальні заходи. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель після наради з главами урядів федеральних земель. Обмеження скасувуються для тих, хто отримав щеплення від коронавірусу, а також уже переніс інфекцію.

Зокрема, їм не потрібно буде пред'являти негативний тест на ковід при відвідуванні перукарень, непродовольчих магазинів та інших закладів, де це потрібно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
"супер держава" Америка)))... и эти люди над Россией смеются
е
конечно.. туалетная бумага то Елена...она ж своим хозяевам жопы лижет...а бензин все равно больше года не хранится...
е
ой.. ну про дуполиза тебе то так точно промолчать надо.. ты ж своим хозяевам америкосам жопу уже отполировала... А про мамалыгу..ты ее ела? настоящую молдавскую традиционную? нет? опять одна бабка сказала? сразу видно вечное твое желание всех обосрать...
е
а то что? мощно перднешь? иди лижи жопу америкосам, не отвлекайся...работать то не умеешь...
е
А давай, расскажи и про украинский ядерный синтез и про украинские нанотехнологии.. Давай, а мы посмеемся с твоего бреда.... И как там проект Стена проживает? Много построили? А распилили сколько? Как там база на Марсе. Луне поживает?? Давай, не стесняйся, поведай миру про достижения свидомых...
е
Так что в Беларуси идут на поводу у таких вот разрекламированных тобою трудяжек-бродяжек?? Завралась совсем.. Тебе Игбун правильно привёл статистику... И крыть тебе нечем, трепло брехливое...
Елена
Может тебе про холодный ядерный синтез рассказать ?Или про нанотехнологии?Как там Сколково? много денег распили из бюджета,как там Роснано?