Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону знизилися на 3%
События в миреua-ekonomist.com05 сентября 2020

Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону знизилися на 3%

Основні фондові ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) в п'ятницю знизилися в межах 3%, падіння індексів США в четвер стримало торги в регіоні, свідчать дані бірж.

За підсумками торгів індекс Шанхайської фондової біржі Shanghai Composite знизився на 0,87%, до 3355,37 пункту, Шеньчженьській біржі Shenzhen Composite - на 0,49%, до 2290,49 пункту, гонконзький Hang Seng Index - на 1,25%, до 24695,45 пункту, південнокорейський KOSPI - на 1,15%, до 2368,25 пункту. Австралійський S & P / ASX 200 опустився на 3,06%, до 5925,5 пункту, японський Nikkei 225 - на 1,11%, до 23205,43 пункту.

У четвер американські фондові індекси знизилися на 2,8-5%, при цьому найбільше зниження показав індекс високотехнологічних компаній NASDAQ, який раніше оновив історичний рекорд і вперше перевищив 12 тисяч пунктів.

"Коли справа стосується технологічного сектора і інших онлайн-гігантів, які показали значне зростання в останні місяці, може трапитися фіксація прибутку", - розповів агентству Франс Прес стратег JP Morgan Asset Management Керрі Крейг (Kerry Craig).

Інвестори також відреагували на внутрішню статистику. Так, роздрібні продажі в Австралії в липні в місячному вираженні зросли дещо слабше очікувань - на 3,2% при прогнозі зростання на 3,3%, місяцем раніше індикатор виріс на 2,7%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Респект
Весёлый Роджер
Вот кто объяснит такую щирую коллизию? «…ТРЕТЬ ГОДОВОГО бюджета страны тратится на погашение долгов.» и … а как же майдан …, а как же будет …. Развитие промышленности в стране? И …. визжание свинорылых продажных мудаков пропахандонов – «ха,А Украина идёт в Европу.» Сало Уронили! Получается ненька уже не идёт в Эуропу, она туда ДОЛЖНА СБЕЖАТЬ чи Эмигрировать, по причине – тотальной наЭбаловки хунты тай шо тут никому вже ловить нечего. Короче, дело к ночи - «…Крокодил не ловиться и Не растёт кокос!» Однозначно!
Весёлый Роджер
Нормальная Ленуська. В авиации может не так важен год выпуска, сколько налёт и строгое прохождении регламентных техобслуживаний и техремонтов всех узлов самолёта. В последнее я не верю на Украине, после получения ею нызалежности. Хотя и двигуны тут были не старые, с капремонта, с запасом почти 5000 часов и выпускаются у вас на Мотор-Сиче – но всё равно не верю. Чаму, а тому шо, прапоров Шматко - до хера. Воровство прогрызло ВСЁ и шо можно тай шо нельзя прогрызть у неньки.
против сша и колонии ес
а вы хотели по другому?
против сга
не могут,гегемон рухнет вместе с долларом
Елена
Ну что Ленка маладая сосалка с окружной? А гроши де ? Чмо из придорожной канавы ! В Европу собралась! Ха !
Елена
Турецкий поп ... пидофор реально поехал мозгами !