Фондовий ринок Гонконгу 5 травня зростає після падіння напередодні
События в мире05 мая 2020

Фондовий ринок Гонконгу 5 травня зростає після падіння напередодні

Фондові ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) зростають на торгах у вівторок.

Гонконгський фондовий індекс Hang Seng зміцнюється на 0,9% після падіння більш ніж на 4% напередодні.

Економіка Гонконгу продемонструвала рекордне падіння в першому кварталі на тлі негативних наслідків коронавирусной інфекції COVID-19.

Згідно з попередніми даними, опублікованими в понеділок, ВВП Гонконгу в січні-березні скоротився на 8,9% в річному вираженні. Це найсуттєвіший спад з 1974 року. У 2019 економіка скоротилася на 1,2%.

Дані виявилися гіршими, ніж прогнозували економісти, опитані The Wall Street Journal, які в середньому очікували скорочення ВВП на 5,2%.

Акції Geely Automobile Holdings Ltd. дорожчають на 4,5%, ціна паперів нафтової компанії CNOOC Ltd. росте на 3,2%, PetroChina Co. - на 1,2%.

Індонезійський індекс JX Composite підвищується на 0,25%. Австралійський S & P / ASX 200 зростає на 1,42%.

Резервний банк Австралії (RBA) не став міняти ключові параметри грошово-кредитної політики за підсумками засідання у вівторок. RBA зберіг ключову процентну ставку на рекордно низькому рівні в 0,25% річних, цільовий показник прибутковості трирічних держоблігацій - також на рівні 0,25%, говориться в повідомленні RBA.

Акції австралійських банків подорожчали у вівторок. Вартість паперів Commonwealth Bank of Australia виросла на 1,6%, капіталізація Westpac збільшилася на 2,6%.

Ринки акцій Японії, Китаю і Південної Кореї закриті у зв'язку зі святами.

Учасники ринку продовжують стежити за ситуацією з поширенням коронавируса, а також за новинами, що стосуються нового витка напруженості у відносинах між США і Китаєм.

Побоювання з приводу загострення протиріч між Вашингтоном і Пекіном напередодні спровокувала інформація про те, що США розглядають можливість підвищення мит на китайські товари в якості одного із заходів залучення Пекіна до відповідальності за несвоєчасне інформування світової громадськості про появу коронавирусної інфекції COVID-19.

Президент США Дональд Трамп заявив в ефірі телеканалу Fox News в неділю, що Китай, на його думку, "зробив помилку", намагаючись приховати поширення коронавируса. Він зазначив, що введення мит є "важливим інструментом" в переговорах з КНР.

Тим часом, держсекретар США Майкл Помпео в минулі вихідні заявив, що у Вашингтоні мають достатню кількість свідчень того, що коронавірус почав поширюватися по світу з лабораторії в китайському місті Ухань.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Это же гремучая смесь. От прикосновения просто взлетит на воздухе
Игбун Хохлов
Прикольно))))
кипчак
Мне интуиция подсказывает, что это еще хуже Кличко. Кличко похож на ширму за которой скрываются серьезные дяди и он значительно культурнее, несмотря на малограмотность, а этот сильно грамотный, но отвратительно бескультурный. Хамская оценка предшественников, хотя частично оправданная, формирует, в первую очередь, негативный имидж оценщику. Вызывал антипатию во времена Януковича чрезмерной предвзятостью, но и сейчас, когда вполне обоснованно нападает на Петю и "патриотов", симпатии не вызывает. Интересую игру ведет Беня: одной рукой приласкал бандеровцев и нациков, оплатив их бндитизм, а другой Дубинского с противоположными целями и риторикой. К тому же, кто не может объяснить свои приобретения, так или иначе вор, не декларировавший доходы, так что будет делать лиса, которую запускают в курятник? Думаю киевские чиновники заранее трепещут не столько от страха, сколько в предвкушении от "приятного" общения с подобным начальникам. Там ведь и дамы имеются, а не каждому приятно матюки через слово выслушивать. Вот не сдержусь и заранее охарактеризую Дубинского на должности мэра как полное дерьмо. Пускай ему будет приятно.
Игбун Хохлов
"....агрессивно настроенные демонстранты начали устраивать погромы. Они также попытались перекрыть бульвар Переферик, начали строить баррикады и поджигать строительные конструкции, мусорные баки, дорожные щиты." Странно. То же самое было в Киеве. Только тогда это были не агрессивно настроенные демонстранты, а мирные протестующие и онижедети.
-------------
правильно похоже методичка украинского майдана.Это все оргнанизовала демпартия.
--------
по том что успели на столько отбежать заезд в место колоны демонстрантов был не умышленной -он машину тормозил. Если он хотел наехать он добавил бы газу.и мог крутануть в скопившующую массу.
РАЗНИЦЫ НЕТ
ФАРИОН ВАШ ПРЫЗЫДЭНТ! НИЦОЙ - ПРЕМЬЕР МИНИСТР. ИЛИ НАОБОРОТ? А КАКАЯ вАМ В ЖОПУ РАЗНИЦА, уКРЫ?