Франція і Британія заявили про повну готовність спільних експедиційних сил
События в миреwww.ukrinform.ua04 ноября 2020

Франція і Британія заявили про повну готовність спільних експедиційних сил

Париж і Лондон оголосили про досягнення повної оперативної готовності об’єднаних експедиційних сил, що дозволяє перекидати у зону застосування до 10 тис. військових.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів оборони Франції та Великої Британії з нагоди 10-річчя підписання Ланкастерських договорів про двостороннє співробітництво у сфері ядерної зброї, оборони та безпеки, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми раді заявити сьогодні, що об’єднані експедиційні сили (CJEF), які ми зобов’язалися створити, нині досягли повних оперативних можливостей», - указується у заяві.

Відзначається, що це стало результатом 10-річної програми спільних навчань і тренувань.

Франція і Британія також заявили, що збройні сили обох держав сьогодні мають найвищий рівень бойової та оперативної сумісності та здатні перекинути до 10 тис. військовослужбовців для спільного виконання місій: від надання допомоги у зв'язку зі стихійними лихами до бойових операцій високої інтенсивності.

Як наголошується, такий рівень готовності та взаємодії є унікальним внеском у систему євроатлантичної безпеки.

У наступні роки Франція і Британія планують консолідувати співпрацю у сферах, які нині набули особливої актуальності. Йдеться про інформаційні системи, кібербезпеку, космос, розвідку.

Окрім цього, наступного року Париж і Лондон розпочнуть дослідницькі роботи зі створення протикорабельної крилатої ракети (FMAN-FMC).

Оборонне і безпекове співробітництво буде у центрі порядку денного саміту Франція - Британія, який пройде у 2021 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Религия не сильно важна, но зато там лучше всех знают как жить на Украине, кого избирать и какие законы принимать
Луна-2
Вот из Канады и рулят- Канада не православная страна.Там у них католичество..
е
Так самые патриоты и так подальше от России... Например в канадщине
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом
е
Ага не испортит...а продолжение при сказки не помнишь?))) но ты продолжай верить.. И займись наконец делом, а то пенсии не будет..