События в миреmind.uaSep 28

Франція після зриву угоди з Австралією продасть три збудованих нею фрегати Греції

nk_hauz/q_BYNwHng.jpeg

Греція уклала угоду з французькими компаніями Naval Group і MBDA угоду про придбання для свого флоту трьох фрегатів. Відповідний документ сьогодні 28 вересня підписав міністр оборони Греції Нікос Панайотопулос, пише Reuters.

В Міноборони Франції зазначили, що купівля трьох військових кораблів сприятиме розвитку оборони Європи, до забезпечення якої прагне Франція.

Газета La Monde також підтверджує, що Греція придбає у Франції три фрегата Belharra, які побудує Naval Group, з можливістю докупити ще один. Операцію оцінюють приблизно в 2-3 млрд євро, розповіли джерела Bloomberg, знайомі з ситуацією.

Reuters з посиланням на співрозмовника в уряді Греції зауважує, що придбання перших трьох французьких фрегатів обійдеться грецькому уряду в близько 3 млрд євро.

І хоча це не «контракт століття», як контракт з підводними човнами з Австралією, який був остаточно розірваний 16 вересня, але угода принесе значну користь французькому виробнику Naval Group, який мав збудувати підводні човни для Австралії, зауважує La Monde.

Президент Франції Еммануель Макрон і прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс на тлі укладення угоди між Парижем і Афінами заявили про зміцнення стратегічної співпраці між країнами, зауважує газета. Країни домовилися забезпечувати взаємну підтримку, використовуючи всі засоби, включаючи військові, в разі вторгнення на їх землі, випливає з копії документа, підписаного Макроном і Міцотакісом, повідомляє Bloomberg.

При цьому договір про постачання фрегатів не є дією «проти когось», заявив Макрон. Рішення Австралії щодо атомних підводних човнів не змінить стратегію Франції в Індо-Тихоокеанському регіоні, зазначив він, відповідаючи на питання про відмову Австралії від французьких підводних човнів, передає Reuters.

💬 Последние комментарии
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.
наблюдатель
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота. А кто выступает против Донбасса (Донецка и Луганска), кто вредит Донбассу (Донецку и Луганску), тот враг поганый, мерзкий для мирных людей, жителей Донбасса (Донецка и Луганска).
ЦЕ пропаганда!
УПС
Гость
Дожили. А управление МКС, а также координация всех космических программ находятся в руках США. При этом в Штатах на законодательном уровне закреплено, что все космические объекты, в т.ч. Луна, Марс и другие, находятся в американской юрисдикции.
гвоздь
...