Франція поставила Ердогану ультиматум
События в миреrisu.ua06 ноября 2020

Франція поставила Ердогану ультиматум

У французькому уряді можуть жорстко відреагувати на політичні провокації, до яких вдається президент Туреччини Реджеп Ердоган. Міністр закордонних справ країни Жан-Ів Ле Дріан припустив введення санкцій після агресивних заяв проти Парижа.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на радіостанцію Europe 1.

За його словами, перш за все йдеться про вислови на адресу президента Еммануеля Макрона. "Президент Ердоган зараз регулярно виступає з неприйнятними заявами насильства, навіть ненависті... Це направлено не тільки проти Франції, існує повна європейська солідарність з цього питання, і ми твердо наполягаємо, щоб Туреччина відмовилася від такої логіки", — зауважив дипломат.

Ле Дріан додав, наразі усі країни Євросоюзу готові підтримати відповідні санкції у разі необхідності. "Європейська рада, яка об’єднує глав держав і урядів 27 членів Європейського союзу, вирішив, що він вживе необхідних заходів щодо турецької влади", — додав він.

Французький міністр резюмував, що засоби з тиску у вигляді санкцій будуть реалізовані, якщо Туреччина все ж таким не відмовиться від своєї риторики.

Написать комментарий
Авторские статьи