События в миреsuspilne.media5 июн.

Франція розпочне приймати туристів з 9 червня. Що потрібно для подорожі

nk_hauz/-mbnop-rmpk-difotyyl.jpg

Влада Франції прийняла рішення відкрити свої кордони для іноземних туристів з 9 червня. Правила в'їзду для іноземців залежатимуть від зонування країнвідповідно до ситуації з поширенням коронавірусу.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби уряду.

"З 9 червня туристичні потоки між Францією та іншими країнами будуть знову відкриті відповідно до умов, які змінюються в залежності від епідситуації у третіх країнах і проведенням щеплень мандрівників", — йдеться у повідомленні.

Відповідно, уряд розподілив всі країни на три категорії — в залежності від ситуації з пандемією:

  • "зелені" — країни, де немає найсприятливіша ситуація з поширенням коронавірусу і не зафіксовано небезпечних штамів (країни ЄС, Австралія, Південна Корея, Ізраїль, Японія, Ліван, Нова Зеландія, Сінгапур);
  • "червоні" — країни, де вірус поширюється активно і присутні небезпечні варіанти вірусу (Південна Африка, Аргентина, Бахрейн, Бангладеш, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Індія, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Суринам, Туреччина, Уругвай);
  • "помаранчеві" — країни, де вірус поширюється активно, але у "контрольованих масштабах" (решта країн світу, до цього переліку потрапила також і Україна).

Правила в'їзду

Зокрема вакциновані громадяни "зелених" країн матимуть змогу в'їхати на територію Франції без додаткового тестування на коронавірус. Проте у разі того, якщо людина не щепилася, їй необхідно надати негативний ПЛР або ІФА-тест, зроблений не пізніше аніж за 72 години до прибуття на територію країни.

Громадянам "червоної" зони в'їхати у країну з тестом можна буде лише за важливої причини. Це правило діятиме навіть у випадку проведення повної вакцинації.

Громадяни "помаранчевої" зони, які вже повністю вакциновані, зможуть прибути до Франції за наявності негативного тесту, що зроблений не пізніше 72 годин до початку поїздки. Водночас тест на антиген у такому разі має бути зроблений не пізніше 48 годин. Також якщо особи матимуть важливі причини для в'їзду на територію країни й за умови наявності негативного тесту на коронавірус — їх можуть впустити до Франції без проведення щеплень.

За даними Worldometers, станом на 4 червня загалом у Франції виявили понад 5,6 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (4-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 109,8 тисячі осіб, видужали — понад 5,1 млн осіб. За даними Ourworldindata, станом на 2 червня у країні від коронавірусу вакциновано понад 26,6 млн осіб (що становить 39,4% населення Франції).

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .