Франція та Німеччина заявили про критичну стадію переговорів щодо Brexit-угоди
События в миреnv.ua14 октября 2020

Франція та Німеччина заявили про критичну стадію переговорів щодо Brexit-угоди

Представник Німеччини в Євросоюзі Міхаель Рот заявив, що переговори з Великою Британією щодо співпраці після Brexit знаходяться на критичній стадії.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Переговори зараз на критичній стадії, ми знаходимося під дуже серйозним тиском часу. Ми побачимо протягом декількох наступних днів, чи можливо досягти позитивного результату, або ж маємо інтенсифікувати підготовку до сценарію без угоди", - заявив Рот.

Він попередив, що зберігається можливість того, що обидві сторони так і не укладуть торговельну угоду.

Про таку ж загрозу, в свою чергу, заявив також міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан.

"Наразі гіпотеза "без угоди" є дуже достовірної гіпотезою, на жаль, ймовірною сьогодні. Відома здатність британців вибудовувати тактику. Ігри закінчилися, ми підійшли до кінця", - заявив міністр.

31 січня 2020 року Велика Британія завершила своє 47-річне членство в Євросоюзі.

Країна вийшла з ЄС до затвердженого угодою між Лондоном і Брюсселем, яке Європейський парламент ратифікував 29 січня. Відповідно до угоди, ще майже рік триватиме перехідний період: до 31 грудня 2020 року торговельні та митні угоди між ЄС і Великою Британією залишаться в дії.

Наразі обидві сторони хочуть підписати угоду про подальші відносини до середини листопада.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..