События в миреwww.eurointegration.com.uaSep 17

Франція виплатить домогосподарствам з низькими доходами по 100 євро гранту на енергоносії

nk_hauz/oH5_y_Ing.webp

У відповідь на зростання цін на енергоносії уряд Франції планує виділити в грудні по 100 євро для 5,8 млн домогосподарств, щоб допомогти їм оплатити рахунки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Очікується, що прем'єр-міністр Жан Кастекс оголосить про цей захід в четвер.

Виплата у розмірі 100 євро буде призначена 5,8 млн домогосподарств, які вже мають право на участь у схемі chèques énergie (енергетичні чеки). Це щорічний платіж в розмірі від 48 до 277 євро, який допомагає сім'ям з низькими доходами оплачувати рахунки за газ і електроенергію.

Схема chèque énergie відкрита для всіх резидентів Франції, а не тільки для громадян країни, чий дохід є нижчим від певного рівня.

На цей крок уряд країни йде у зв’язку з тим, що мільйони людей у ​​Франції відчувають наслідки зростання цін на енергоносії.

З 1 вересня тарифи на побутовий газ у Франції зросли на цілих 8,7%. А в серпні ціни на енергоносії в цілому були на 12,7% вищі, ніж в попередньому році.

Це зростання пояснюють збільшенням світового попиту, яке пов'язане з відновленням економіки.

Одноразовий чек дозволить людям "пройти через цей вимушений етап зростання цін", повідомили BFM джерела в уряді.

Житловий фонд Fondation Abbé-Pierre привітав цю новину, але назвав її "лейкопластиром", а не довгостроковим рішенням, оскільки в середньому люди витрачають на опалення 1600, 1700, 1800 євро на рік.

💬 Последние комментарии
дидусь Адольф Визволитэль
кровавая Гебня это не про Геббельса... ВЫ НЕ ПОНИМАЕТЕ, ЭТО ДРУГОЕ !!!
Pfizer это Виагра
Pfizer признала что СТАВИТ ОПЫТЫ НАД ДЕТЬМИ !!! количиство детских смертей стыдливо умалчивают
Измучен нарзаном
Просто нужно регулировать рождаемость. И все.
Каменяр
Рускоязычная мова есть единственно доступное средство коммуникации человеков с рускоязычной челюстью. Не замечено, что человеки с рускоязычной челюстью способны общаться на других мовах...
Измучен нарзаном
"Большие изменения, которые нам понадобятся, чтобы искоренить систему, потому что именно здесь произойдут изменения". Во-первых, систему изменить невозможно, поэтому, во-вторых, большие изменения должны озадачить прогрессивную общественность. Понятное дело, что всем на все насрать. Поэтому ждем больших изменений. Грета, мне надоело жить в эпохах перемен! Я хочу покоя!
НИИ Ну
Кого интересует мнение необразованной дуры с синдромом Аспергера?
Серж
Ветеринара отдать вместе с газом, это правильно!