Франція виступає за посилення ролі НАТО в питаннях стратегічної стабільності
События в миреwww.ukrinform.ua18 июня 2021

Франція виступає за посилення ролі НАТО в питаннях стратегічної стабільності

Франція виступає за посилення ролі НАТО та Європи в підтриманні стратегічної стабільності та кібербезпеки після домовленостей між президентами США і Росії.

Про це йдеться в заяві міністерства Європи та закордонних справ Франції, передає кореспондент Укрінформу.

«Спільна декларація американського і російського президентів формує шлях до дискусій з питань стратегічної стабільності та контрою над озброєннями між двома країнами, які нині володіють 90% світових резервів ядерної зброї… Ми сподіваємося на покращення координації між союзниками у рамках НАТО з метою визначення порядку денного та параметрів діалогу з Росією з цієї проблематики», - зазначили у французькому МЗС.

Окрім цього, вказується у заяві, вимір стратегічної стабільності пов'язаний із кібербезпекою.

Франція висловила сподівання, що європейці також гратимуть активну роль у цих процесах, які важливі для безпеки та стабільності на континенті.

Загалом офіційний Париж позитивно оцінив відновлення діалогу високого рівня між США та Росією.

Як повідомляв Укрінформ, 16 червня відбулася зустріч президентів США Джо Байдена та Росії Володимира Путіна. Вона пройшла в Женеві за ініціативи глави Білого дому.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
На субсидию людям деньги идут,вот куда,а не Роджеру в скрыньку.,пусть Роджер писю сосёт,а не деньги получает.,что он за деньги в Мальте и делает,ну ещё и дупой подрабатывает,хе.
Елена
Завидно небось,жаба то и грызёт,поидом їсть, сколько ж на ци гроши у мисти Парыжу кофе выпил,сто цистерн и ещё бы осталось.хе.
Елена
Не так,не так
Елена
Ты вильный от мозга то давно известно,тоже мне Америку открыл,там один рот есть,пузо и жопа,ну и скрынька, всё, больше тебе и не надо.
Весёлый Роджер
Ну шановний «е», за выливание гивна на Россию – пиндосы платють гроши, а за правдивую инфу про Украину – можно и кулю отхватить! Цэ ж щирая дерьмократия со свидомым оскалом, о чем нам тут часто брешет Шмуля_Елен. Простой народ Украины именно такую владу и хотел!
Весёлый Роджер
Когда-то Исааку Ньютону упала на голову яблоко – он открыл …! А вот когда Тупому вороватому прапорщику Шмули упал на голову танковый аккумулятор, шо вин тащил через забор части, то Шмуля открыл другий закон тяготения до вещей – «Тащи усё у хату – будешь житти боХато!» Ось воно як, а вы тут по фене какой-то вумной ботаете, когнитивные способности видите ли у вас, хе. У прапора Шмули одни способности - спиСдить то, шо плохо лежит, та пидтащить до двери, то, шо хорошо лежит и тоже спиСдить! Сало не роняем, щенывмырло гуртом спиваем….
Весёлый Роджер
Опа, и тебя "е" посчитали! :-)) Ладно давай меняться ты мне яхту, я тебе самолёт! Идёт? Не подожди!, надо ыщо Вована почекать, его тоже за матрас в олигархи запишет Шмуля нищеброд, эбаный он вор-обормот!