События в миреwww.eurointegration.com.uaJun 25

Франція закликала ЄС провести термінові переговори щодо відносин з Туреччиною

nk_hauz/-mabojwvusstqhwvi4bb.jpg

Франція закликала своїх партнерів з Європейського Союзу провести термінові переговори щодо майбутніх відносин блоку з Туреччиною.

Про це заявив міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Reuters.

Протягом останніх тижнів стосунки між Францією та Туреччиною погіршилися після того, як Париж розкритикував військову підтримку Туреччиною міжнародно визнаного уряду в Лівії та її роль у конфлікті в Сирії. Бурхливі операції Туреччини у східному Середземномор'ї також є причиною суперечки.

"Франція вважає важливим, щоб Європейський Союз надзвичайно швидко відкрив змістовну дискусію, не виключаючи нічого, не будучи наївним, про перспективи майбутніх відносин Європейського Союзу з Анкарою", - заявив Ле Дріан.

У понеділок президент Франції Еммануель Макрон звинуватив Туреччину в "небезпечній грі" в Лівії. Туреччина відповіла, що у Макрона "затьмарений розум".

За підтримки турецьких військових лівійські урядові сили зупинили 14-місячний штурм столиці Триполі силами на чолі з Халіфою Хафтаром, якого підтримують Росія, Об'єднані Арабські Емірати та Єгипет. Анкара каже, що Франція зробила свій внесок у хаос, підтримуючи Хафтар.

"Нам потрібні роз'яснення щодо ролі, яку Туреччина має зіграти в Лівії, де я вважаю, що ми є свідками сиріанізації", - сказав Ле Дріан, маючи на увазі сирійських бойовиків, яких Анкара привезла до Лівії.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»