События в миреnews.finance.uaApr 4

Французький стартап хоче за п’ять років запустити в Європі пасажирські перевезення на електричних літаках

nk_hauz/-mxqzt5_-059jwycvt5r.jpg

Французький стартап Aura Aero оголосив про розробку 19-місного електричного літака Electric Regional Aircraft (Era), який уже у 2026 році може здійснювати пасажирські перевезення між містами Європи.

Про це президент Aura Aero Жеремі Коссад заявив під час презентації в аеропорту Тулуза-Франказаль, що на півдні Франції, повідомляє видання La Tribune.

«Почалася глобальна гонка з електрифікації авіації, а ми перебуваємо в найкращому місці на Землі для участі в ній», — заявив Коссад. Перший випробувальний політ на Era стартап планує організувати у 2024 році, а наприкінці 2026-го — почати повноцінні регулярні рейси в Європі.

Електричний літак, за планами, буде здатний подолати близько 480 кілометрів без підзарядки — для порівняння, відстань між французькими Ліоном і Тулузою становить трохи більш як 360 кілометрів. Era, таким чином, стане альтернативою нетривалим міжміським маршрутам.

Водночас Aura Aero планує оснастити літак і додатковим реактивним двигуном на випадок, якщо політ затягуватиметься — але й цей двигун, обіцяють розробники, буде виділяти в атмосферу на 80% менше шкідливих викидів.

У проєкт уже інвестували 10 мільйонів євро. Aura Aero готується залучити додаткові 40 мільйонів євро інвестицій улітку 2021 року. Проєкт також має підтримку влади регіону Окситанія, де розташовані виробничі потужності компанії.

Крім того, зацікавленість у Era вже висловили п’ять європейських транспортних операторів. А інший французький стартап Verkor уклав угоду на постачання своїх літій-іонних батарей для літака.

Aura Aero заснували у 2018 році колишні інженери однієї з найбільшої у світі французької авіабудівельної компанії Airbus. У липні 2020-го вони вже здійснили перше випробування свого літака Integral R. На заводі у Франказалі будуть налагоджувати його серійне виробництво.

💬 Последние комментарии
гость
голос с того света
Секреты Полишинеля
Реальным виновником противоречия, как правило, и является сам объект ненависти.
е
..сколько дерьма у тебя в голове...уже через ротовое отверстие вываливается...
Секреты Полишенеля
Совершенно верно! Умница! А в тот момент, когда человек прекращает терпеть начинается борьба. И борьба является единственным средством решения противоречий.
Елена
Это не сумасшедстие,это чумаходам-терпилам показывают кто они на самом деле ,ибо с тобой делают то что ты позволяешь с собой делать, это результат роджеровского наедания пуза между прочим,наело пузо,зато страна стала задротом,этот уёбок Роджер это понять не может,дебил прости Господи.
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.