События в миреwww.golos.com.uaJul 7

Гамбург посадить сім тисяч дерев у місцевому лісі

У результаті різких потеплінь серед зими, літніх засух та нашестя короїдів упродовж останніх десятиліть німецькі ліси зазнали значної шкоди.

nk_hauz/-me-6x5lxocq33vj8ot7.jpg

Тож влада федеральних земель узяла цю проблему під власну опіку.

Приміром, муніципалітет Гамбурга вирішив компенсувати екстремальні природні «сюрпризи» масовою посадкою дерев. Під його опіку потрапив лісовий масив Кльовенстин — головна природна зона відпочинку містян, повідомило міське управління охорони довкілля. Як уточнив сенатор з питань охорони довкілля Єнс Керстан, плановано збагатити тутешній ліс на сім тисяч дерев. Початок «доозеленення», тобто нової екологічної кампанії, місто відзначило урочистим висадженням дубів.

Загалом для оновлення лісу дерева добиратимуться із міркувань їх стабільності до мінливого клімату: аномальної спеки, засух і штормових вітрів. У списку нових «мешканців» лісового масиву — європейський бук, англійський бук, берест, платан, клен. Тож упродовж кількох років тут зростатиме нове покоління змішаного листяного лісу, утворюючи своєрідний «кондиціонер» для міста.

Район Кльовенстин розташований на захід від Гамбурга до території федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн. Торік лісовим службам довелося знести тут сотні мертвих і помираючих ялин, у результаті чого з’явилися «лисі» ділянки площею 12 гектарів.

— Цей лісовий масив особливо важливий для міста, — пояснює голова районного управління Штефані фон Берг, — адже він діє як природний кондиціонер. Тож маємо зберегти цей корисний ефект для майбутнього. Крім того, Кльовенстин — середовище мешкання для багатьох видів птахів і тварин, про збереження популяції яких теж слід піклуватися.

Тим часом Гамбург — не перше місто, чия влада реанімує ліс після аномальної спеки. Акції з висадження дерев відбуваються і в інших регіонах Німеччини. Приміром, мешканці Франкфурта-на-Майні упродовж двох останніх років висадили п’ять тисяч дерев у міському лісі, котрий постраждав від засухи та кількох пожеж. А торік фахівці трьох вишів з різних міст розробили дрон для порятунку дерев від нашестя короїдів. Літаючий гаджет визначає деревних паразитів за запахом з допомогою надчутливих датчиків.

Загалом у Німеччині, за інформацією федерального міністерства сільського господарства, лише за 2018—2019 роки від пожеж і кліматичного впливу загинуло майже 110 гектарів лісів. Тому федеральний енергетичний і кліматичний фонд ФРН спрямував на порятунок зелених насаджень 640 млн євро.

💬 Последние комментарии
Елена
Да и нафиг,были бы любыми женами черных абреков, тоже б..ть счастье, Роджер к примеру за 10 копеек отдаётся и ничего,не жалуется на житуху, попивает кофе парижский,полоскает таким образом рот , известно от чего,хе.
Луна-2
Согласна.Берендеи -реальный народ .
Луна -2
О насмешил, милок,ТАК ВОТ ЧУРКА - ЭТО ТЫ -БЕЗГРАМОТНОЕ, НЕ ЗНАЮЩЕЕ ИСТОРИЮ СВОЕЙ СТРАНЫ ,СУЩЕСТВО ...китайцы построили стену не против России. тогда ее не было на свете ,когда появился Китай.Россия начала расширяться в 16 веке. учи историю, сынок
килим & жара
Путин взял в плен 20 украинских моряков, которые хотели продать пиратам свой дырявый контейнеровоз
Утиные истории
Твой бред про болгар я комментировать не буду... Так что можешь остоваться при своем мнении.
06исрани Шаровари
Луна -2, потому что замерзающая и голодающая Американская военная база "РАМШТАЙН" находится на территории Германии, в отличие от СССР и России... немецкий налогоплательщик Германии платит 2% ВВП на содержание розовых попок трансгендерных американских солдат и стирает их победно-обосранные в Афганистане кружевные труселя
Утиные истории
Русские - это чурки. Везде где появляются эти чурки возникают экзистенциальные проблемы. Вы есть уроды: моральные и физические. Против вас даже китайцы стену построили.