Гамбург посадить сім тисяч дерев у місцевому лісі
События в миреwww.golos.com.ua07 июля 2021

Гамбург посадить сім тисяч дерев у місцевому лісі

У результаті різких потеплінь серед зими, літніх засух та нашестя короїдів упродовж останніх десятиліть німецькі ліси зазнали значної шкоди.

Тож влада федеральних земель узяла цю проблему під власну опіку.

Приміром, муніципалітет Гамбурга вирішив компенсувати екстремальні природні «сюрпризи» масовою посадкою дерев. Під його опіку потрапив лісовий масив Кльовенстин — головна природна зона відпочинку містян, повідомило міське управління охорони довкілля. Як уточнив сенатор з питань охорони довкілля Єнс Керстан, плановано збагатити тутешній ліс на сім тисяч дерев. Початок «доозеленення», тобто нової екологічної кампанії, місто відзначило урочистим висадженням дубів.

Загалом для оновлення лісу дерева добиратимуться із міркувань їх стабільності до мінливого клімату: аномальної спеки, засух і штормових вітрів. У списку нових «мешканців» лісового масиву — європейський бук, англійський бук, берест, платан, клен. Тож упродовж кількох років тут зростатиме нове покоління змішаного листяного лісу, утворюючи своєрідний «кондиціонер» для міста.

Район Кльовенстин розташований на захід від Гамбурга до території федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн. Торік лісовим службам довелося знести тут сотні мертвих і помираючих ялин, у результаті чого з’явилися «лисі» ділянки площею 12 гектарів.

— Цей лісовий масив особливо важливий для міста, — пояснює голова районного управління Штефані фон Берг, — адже він діє як природний кондиціонер. Тож маємо зберегти цей корисний ефект для майбутнього. Крім того, Кльовенстин — середовище мешкання для багатьох видів птахів і тварин, про збереження популяції яких теж слід піклуватися.

Тим часом Гамбург — не перше місто, чия влада реанімує ліс після аномальної спеки. Акції з висадження дерев відбуваються і в інших регіонах Німеччини. Приміром, мешканці Франкфурта-на-Майні упродовж двох останніх років висадили п’ять тисяч дерев у міському лісі, котрий постраждав від засухи та кількох пожеж. А торік фахівці трьох вишів з різних міст розробили дрон для порятунку дерев від нашестя короїдів. Літаючий гаджет визначає деревних паразитів за запахом з допомогою надчутливих датчиків.

Загалом у Німеччині, за інформацією федерального міністерства сільського господарства, лише за 2018—2019 роки від пожеж і кліматичного впливу загинуло майже 110 гектарів лісів. Тому федеральний енергетичний і кліматичний фонд ФРН спрямував на порятунок зелених насаджень 640 млн євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
На субсидию людям деньги идут,вот куда,а не Роджеру в скрыньку.,пусть Роджер писю сосёт,а не деньги получает.,что он за деньги в Мальте и делает,ну ещё и дупой подрабатывает,хе.
Елена
Завидно небось,жаба то и грызёт,поидом їсть, сколько ж на ци гроши у мисти Парыжу кофе выпил,сто цистерн и ещё бы осталось.хе.
Елена
Не так,не так
Елена
Ты вильный от мозга то давно известно,тоже мне Америку открыл,там один рот есть,пузо и жопа,ну и скрынька, всё, больше тебе и не надо.
Весёлый Роджер
Ну шановний «е», за выливание гивна на Россию – пиндосы платють гроши, а за правдивую инфу про Украину – можно и кулю отхватить! Цэ ж щирая дерьмократия со свидомым оскалом, о чем нам тут часто брешет Шмуля_Елен. Простой народ Украины именно такую владу и хотел!
Весёлый Роджер
Когда-то Исааку Ньютону упала на голову яблоко – он открыл …! А вот когда Тупому вороватому прапорщику Шмули упал на голову танковый аккумулятор, шо вин тащил через забор части, то Шмуля открыл другий закон тяготения до вещей – «Тащи усё у хату – будешь житти боХато!» Ось воно як, а вы тут по фене какой-то вумной ботаете, когнитивные способности видите ли у вас, хе. У прапора Шмули одни способности - спиСдить то, шо плохо лежит, та пидтащить до двери, то, шо хорошо лежит и тоже спиСдить! Сало не роняем, щенывмырло гуртом спиваем….
Весёлый Роджер
Опа, и тебя "е" посчитали! :-)) Ладно давай меняться ты мне яхту, я тебе самолёт! Идёт? Не подожди!, надо ыщо Вована почекать, его тоже за матрас в олигархи запишет Шмуля нищеброд, эбаный он вор-обормот!