События в миреintvua.comAug 1

ГІГАНТСЬКИХ КРУЇЗНИХ ЛАЙНЕРІВ НЕМАЄ - А ВЕНЕЦІЯ ВСЕ ОДНО ПРОДОВЖУЄ БОЯТИСЯ

nk_hauz/-mg-pqow2gs1ca3q3mgd.jpg

Такі образи - це трохи минулого: величезні колоси зі сталі та скла, що нагромаджуються над старим містом Венеції, як у фільмі катастрофи, і роблять стародавні палаци схожими на іграшкові будиночки.

 З 1 серпня круїзним кораблям більше не дозволятиметься пропливати прямо повз площу Сан -Марко .

Деякі продавці сувенірів та портові підприємці стурбовані. 

Міністр культури Італії Даріо Франческоні, з іншого боку, в захопленні:

"Не буде перебільшенням назвати це рішення" історичним ". Весь світ чекав його роками. Усі були в розгубленості, побачивши, що ці величезні кораблі пливуть через найкрасивіше місця у нашому місті ».

nk_hauz/-mg-qzn_cv2hwfhcxqcm.jpg

Круїзне судно "MSC Magnifica" видно з одного з каналів Венеції. 

Протести - нечувані роками

Протягом багатьох років багато жителів Венеції та екологічні групи боролися, щоб покласти край свавіллю круїзних корабляв. 

Їхні аргументи: одночасно в місто збираються тисячі туристів. Вихлопні гази і дрібний пил - круїзні лайнери піднімають багато з них у повітря. І: хвилі! Деякі з кораблів мають довжину понад 300 метрів і витісняють багато води.

Побоюються, що хвилі пошкоджують дерев'яні фундаменти будинків і ставлять під загрозу все місто. 

Тому ЮНЕСКО закликала італійський уряд діяти і погрожувала внести Венецію до списку негативних місць, що знаходяться під загрозою світової культурної спадщини.

Лагуною можна продовжувати керувати

У березні уряд проголосував за заборону: вона застосовується принаймні до кораблів довжиною більше 180 метрів або які виділяють особливо велику кількість відпрацьованих газів. 

Стефано Мікелетті, речник громадської ініціативи під назвою "Ні великим кораблям", поки що задоволений лише наполовину:

Це крок вперед. Але проблема не вирішена. Вона буде вирішена, коли круїзним кораблям повністю заборонять заходити з Венеціанської лагуни - а не тільки до центру міста ».  

Кораблям дозволяється продовжити рух у лагуні, а потім, трохи далі від старого міста, до промислового порту. Зараз його планується оновити на суму понад 150 мільйонів євро.

Але це не вирішує іншої проблеми: великі кораблі крутяться по морському дну в мілководній лагуні, яка потім частково змивається у відкрите море. 

Можливо, також будуть необхідні нові фарватери, а це посилює проблему. 

"Розкопки в 1960 -х роках вже призвели до великої ерозії в центральній лагуні", - повідомляє Мікелетті. Там були вилучені глини та піщані навали. Ми говоримо про мільйони кубометрів дна, які лагуна вже втратила. Він стає дедалі частиною моря ». 

Конкуренція ідей повинна дати рішення

Принаймні: чи в довгостроковій перспективі круїзні лайнери повинні причалювати за межами лагуни - конкурс проектів має уточнити, де.

 Але багато венеціанців також говорять: місту більше не потрібні круїзні туристи.Все одно нам доведеться відійти від "монокультурного туризму". Коронавірус показав, наскільки руйнівною може бути ця залежність.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдун, то не по адресу ты пиСданул! Вот тут прохунтовский пропа_Хандон Шмуля, он же Червона Жаба, оно же Елена и у него Червони кружевные труселя до колена! Вот он гарно спивает про щирых олигархив! Он их тут восхваляет! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории! «Україна очікує місію МВФ…» як файно звучит, но мабутно правильнее було бы …ни очiкуэ, но «жменьки очкует перед місіей МВФ» – дасть не дасть, чи за тры копы продасть! Сало не роняем эуропиеды, ровными шматами для воров-керивников та рагуль него ховаем!
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...
Кот
Согласен!И не один раз!!!
Елена
У Роджера и его хозяева земля уходит из под ног, меньше они ему платить будут, больше сосать и подставлять на Мальте придётся,уже не только американским,но и другим морякам стран НАТО,хе.
Елена
Такого мерзавца надо было пристрелить,как бешеную собаку.