События в миреwww.unn.com.ua28 июн.

Глава МЗС Німеччини не виключає повторного закриття кордонів в Європі

nk_hauz/-mats4yhunl3bxs1no4t.jpg

В Європі знову можуть бути закриті кордони в разі різкого збільшення випадків коронавірусу в тій чи іншій країні ЄС. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

"На початку пандемії коронавируса багато країн-членів ЄС, включаючи Німеччину, в односторонньому порядку приймали рішення про закриття кордонів. Починаючи з травня кордони всередині Євросоюзу і Шенгенської зони поступово відкривалися. Тільки Норвегія і Фінляндія не мають наміру відкривати свої кордони до середини липня", - пише видання.

Так, з 1 липня Німеччина головує в Євросоюзі. За словами Мааса, очікування держав-учасників організації від Німеччини дуже великі в зв'язку з пандемією. Глава МЗС Німеччини назвав три найважливіші цілі: угоду про багатомільярдну програму допомоги економіці країн ЄС до 2027 року переговори по "брекзіту" і виразне позиціонування ЄС в конкурентних відносинах з США, Китаєм і Росією.

Очікується, що вже в липні можуть бути зняті обмеження на в'їзд в ЄС для прибуваючих з Південної Кореї і Нової Зеландії. Іноземці з Росії, США і Бразилії отримають дозвіл на в'їзд тільки у виняткових випадках. Остаточно список країн, звідки можна буде безперешкодно в'їжджати в зону Євросоюзу, повинен бути затверджений в понеділок.

Надалі ключовим фактором для заборони в'їзду або навпаки дозволу стане число випадків інфікування коронавірусів в країні виїзду протягом останніх двох тижнів - на 100 000 жителів має бути 16 або менше випадків, що відповідає середньому показнику по ЄС. І так само важливе значення матиме тенденція на зниження кількості заражених.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи