События в миреwww.ukrinform.ua29 сент.

Глави МВС ЄС планують до кінця року щомісяця обговорювати міграційну політику

nk_hauz/-minocd6vmgkeenoqxke.jpg

Глави МВС країн ЄС планують зустрічатися щомісяця до кінця року з метою обговорення спільної міграційної політики.

Це анонсував міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеегофер на спільній з віцепрезидентом Єврокомісії Маргарітісом Схінасом і єврокомісаром Ільвою Йоханссон пресконференції 28 вересня, передає кореспондент Укрінформу.

Зеегофер поінформував, що у жовтні планується відеоконференція, у листопаді – додаткова, незапланована раніше, зустріч у Брюсселі за безпосередньої участі міністрів і ще одна в такому ж форматі – в грудні. Темою всіх буде подальше обговорення запропонованого Європейською комісією міграційного пакета і вироблення «спільної європейської політики майбутнього».

Глава німецького МВС має «обережні сподівання», що ще до кінця року вдасться досягти «політичної згоди». До середини наступного року, вже за час головування Португалії, - завершити політичну дискусію і схвалити пропозицію ЄК.

Зеегофер висловив задоволення, що все більше країн не відхиляють пропозиції відразу та інтенсивно їх обговорюють. Для більшого ефекту найближчими тижнями планується провести двосторонні переговори з найбільш впертими країнами, які виступають проти розподілу біженців. ФРН як головуюча в Раді ЄС «зробить усе, аби запустити процес для досягнення політичного консенсусу», - заявив міністр.

Єврокомісар з питань внутрішньої політики Їльва Йоханссон зауважила, що запропонований ЄК пакет – це 500 сторінок. Вона поскаржилася, що ЄС до цього часу не спромігся виробити спільну політику щодо біженців, і висловила сподівання, що це наразі вдасться.

Віцепрезидент ЄК Маргарітіс Схінас сказав про «новий початок переговорів» і про необхідність дати відсіч популістам, які спекулюють на темі біженців.

Усі політики підкреслили, що міграція, біженці - одна з найважливіших тем ЄС і одна з найскладніших.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля срань ты пархатая, тебе лишь бы тут высрать, иного у тебя НЕТ! Ну МУДАК, НУ ДЭБИЛ продажный! И ведь эта МРАЗЬ считает себя умнее других, что вот так умеет всё тут обсерать! Ну жидобандер чистокровка!
Елена
Вчера попала на бабки , четверо галычан два часа драли на морозе меня в жопу и не дали не копейки, а выбили последний зуб … сказали что я их обслужила не на мове … Рагули конченые !
Игбун Хохлов
Это не ложь, а искусство дипломатии. Ложь, это когда кролик обещал снизить цену на газ до 70 долларов, а поднял до 300. Ложь, это когда Зеля обещал окончить войну на Донбассе, а сам вводит туда дополнительные войска. Ложь, это когда нацистскую диктаторскую недострану укрАину с кучей запретов называют свободным демократическим государством. Вот это ложь.
Елена
Всю правду тоже нельзя говрить, замалчивание одно из видов лжи,но то такэ, национальные интересы обязывают, например Роджер при обстреле Славянска ноши в руки и сдымил,растворился в облачной пыли,херой, защитник,хе,шкурой рисковать ни,ни,чмо Роджер позорное , булкохруст одним словом, кого-то на смерть посылать всегда они такие готовы,а сами никогда,это же классика,за редкими исключениями.
Елена
Не шали.
Елена
Хе,хе, толерантный ты наш,хе.
Игбун Хохлов
Путин не брехун. Брехун Зеля. А Путин грамотный политик. Он не врет, он говорит правду, но только ту, которую выгодно говорить. Говоря об одном народе, он подразумевает не хохлочуркобыдлостадо, а некоторую часть (славянскую) населения укрАины.