События в миреdip.org.ua21 окт.

Гоа змінює туристичний імідж: більше ніяких хіпі і бідняків на острові не буде

nk_hauz/ShiyifO7g.jpeg

Курорт, колись «відкритий» хіпі, прагне радикально поміняти імідж. Гоа потрібні «найбагатші туристи», а з ніщебродами, які «вживають наркотики» і «готують їжу в автобусах» курорт буде боротися. Таку заяву зробив міністр туризму штату Манохар Аджгаонкар.

«Нам не потрібні туристи, які вживають наркотики і псують імідж Гоа. Ми не хочемо, щоб туристи приїжджали в Гоа і готували їжу в автобусі. Ми хочемо найбагатших туристів», – заявив він агентству ANI. Це головна відповідь, яку дав міністр на питання про відродження індустрії туризму після закриття в зв’язку з пандемією COVID-19. Г-н Аджгаонкар також кілька разів повторив, що в уряді штату «повністю проти наркотиків», і колишні «свободи» на курорті повинні піти в минуле.

«Притискають» на курорті і любителів алкоголю. Ще до ковіда, 31 січня 2019 року, Гоа асамблея внесла зміни до законів, що стосуються вживання алкоголю в громадських місцях, включаючи пляжі. Наприклад, штраф за захаращення громадських місць пляшками і битим склом буде становитиме 2000 рупій (близько $ 30). Алкогольні вечірки на пляжах також виявляться незаконними.

Дані заяви робляться напередодні відкриття Гоа – Міністерство внутрішніх справ (МВС) на початку жовтня заявляло, що чартерні рейси в Гоа почнуться з 15 жовтня – до речі, українські рейси також дозволені. А з 15 листопада туристам дозволять в’їжджати і на регулярних рейсах.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !