События в миреmind.ua24 мар.

Goldman Sachs заборонить працювати по суботах після скарг на «нелюдські» умови праці

nk_hauz/-mwvbavw_zkgatfzwchf.jpg

Виконавчий директор інвестиційного банку Goldman Sachs Девід Соломон пообіцяв покращити умови праці в банку і виправити ситуацію з перепрацюванням, повідомляє Forbes з посиланням на CNBC.

Минулого тижня група новачків-аналітиків банку, що влаштувалися після початку пандемії, поскаржилася на понаднормову роботу, зазначивши, що їм доводиться працювати по 95 годин на тиждень (тобто по 14 годин на день без вихідних), а на сон залишається не більш п'яти годин.

Вони заявили, що через перепрацювання в них почалися проблеми зі здоров'ям і погіршення стосунків з родиною і друзями. В середньому своє задоволення від роботи в Goldman Sachs фахівці оцінили на 2 бали за 10-бальною шкалою, додавши, що, якщо «нелюдські» умови не зміняться в найближчі півроку, більшість з них звільниться.

У зверненні до співробітників Соломон визнав, що в умовах пандемії співробітники «зіткнулися з новим набором труднощів».

«У цьому світі віддаленої роботи нам здається, що потрібно бути на зв'язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Всі ми – ваші колеги, менеджери, керівники підрозділів – ми розуміємо це. Ми тут для того, щоб підтримати і допомогти порадою. Це непросто, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб це виправити», – заявив глава банку.

Він пообіцяв, що банк вживе заходів для покращення умов праці. Зокрема, керівництво буде краще стежити за виконанням прийнятого раніше правила, згідно з яким молодші спеціалісти компанії не повинні працювати з вечора п'ятниці по ранок неділі.

Goldman Sachs також найме більше банкірів на інвестиційне спрямування, буде «більш вибірково» підходити до нових бізнесів і намагатиметься автоматизувати виконання деяких завдань.

При цьому Соломон зазначив, що в найближчі місяці деякі співробітники будуть відчувати, що працюють «на межі своїх сил».

«Просто пам'ятайте: якщо ми будемо робити все можливе для клієнтів, навіть коли відчуваємо, що досягли межі, це може істотно допомогти нашій продуктивності», – заявив він.