Голова ОБСЄ заявляє про необхідність переговорів між Азербайджаном і Вірменією
События в миреwww.ukrinform.ua15 июля 2020

Голова ОБСЄ заявляє про необхідність переговорів між Азербайджаном і Вірменією

Чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії Еді Рама закликав Азербайджан та Вірменію припинити обстріли на спільному кордоні та "якнайшвидше відновити змістовні переговори".

Відповідну заяву поширило Албанське головування в ОБСЄ, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я глибоко занепокоєний зростанням насильства, яке ми спостерігаємо на кордоні між Вірменією та Азербайджаном, і закликаю негайно повернутися до режиму припинення вогню, поки не сталося нових смертей", - заявив Рама.

За його словами, співголови Мінської групи ОБСЄ та особистий представник чинного голови Анджей Каспжик перебувають у тісному контакті зі сторонами, намагаючись відновити стабільність ситуації.

"Прямий канал спілкування був установлений вірменськими та азербайджанськими лідерами на зустрічі у Відні під егідою співголів Мінської групи у березні 2019 року. Рама висловив сподівання, що такі механізми можуть бути використані для деескалації ситуації", - йдеться у заяві.

Наголошуючи на свої підтримці Мінського процесу, чинний голова ОБСЄ закликав Азербайджан та Вірменію "якнайшвидше відновити змістовні переговори".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Где написано?
е
именно оправдываешь, все действия власти без исключения
е
что? ответить нечего тебе?
гость
Китайские батарейки замкнули...
гость
Больное на всю голову дитя Майдана, называющее себя женским именем...
е
ты ж тут везде рассказываешь, что американцы везде впереди планеты всей.. а тут кто им мешает? уже пошли сказки в инете, что Россия украла у них технологии, но если это так, то где их собственная вакцина? они сами признают, что до сих пор им до испытаний еще очень далеко... И победа у россиян давно не только в этом, только из недавних: это беспилотник Посейдон, гиперзвуковые ракеты... и это только то что рассекречено и то от чего у твоих любимых американцев нет защиты... ладно, то российские разработки.. а что создано Украиной?
е
фома неверующая. я лично тебе ссылки давал в прошлый раз, после этого на эту тему ты рот закрыла.. что опять склероз?