События в миреwww.unian.ua8 сент.

Google побудує місто для співробітників недалеко від головного офісу в США

nk_hauz/-mgcilh2hovzu5foxa73.jpg

Компанія Google планує побудувати неподалік від своєї штаб-квартири в місті Маунтін-В'ю (штат Каліфорнія) автономний кампус для співробітників компанії. Про це пише видання Business Insider. У місті під назвою Middlefield Park, площа якого складе 16,18 га, будуть парки, спортивні майданчики, торгові площі, ресторани і доступне житло. Також компанія планує додати 1850 житлових одиниць, з яких 20% буде доступним житлом - його віддадуть муніципалітету Маунтін В'ю.

nk_hauz/-mgcivrx9ymdqm-htpj_.jpg

У Google хочуть, щоб по міському кампусу можна було ходити пішки і їздити на велосипеді, а всі необхідні об'єкти знаходилися на відстані 10 хвилин пішки. На даний момент проект міста знаходиться на ранній стадії, його вартість не називається.

nk_hauz/-mgcib1iwdbh5-f9gbwg.jpg

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...