Google залишить співробітників на дистанційній роботі до липня 2021 року
События в миреua.interfax.com.ua28 июля 2020

Google залишить співробітників на дистанційній роботі до липня 2021 року

Співробітники американської Google, що входить до холдингу Alphabet Inc., не повернуться в офіс щонайменше до липня 2021 року, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на обізнані джерела.

Захід торкнеться майже всіх із 200 тис. постійних співробітників компанії. Раніше Google планувала їх повернення на робочі місця у січні 2021 року.

За інформацією газети, головний виконавчий директор Alphabet Сундар Пічаї прийняв це рішення минулого тижня після обговорень із групою топ-менеджерів.

"Я сподіваюся, що це дасть вам гнучкість, необхідну для досягнення рівноваги між роботою і турботою про себе та близьких у найближчі 12 місяців", - написав він співробітникам.

Продовження терміну віддаленої роботи торкнеться співробітників більшості великих офісів Google, зокрема штаб-квартири у Маунтін-В'ю у Каліфорнії, зазначає WSJ. Компанія частково відновила роботу офісів у країнах, які виявилися менш зачеплені пандемією, включаючи Австралію, Грецію і Таїланд.

Технологічні компанії з Кремнієвої долини були серед перших, хто перевів своїх співробітників на дистанційну роботу в березні на тлі спалаху коронавірусу.

Google стала першою компанією, котра формалізувала дистанційний формат роботи на такий тривалий період. Microsoft Corp.  раніше повідомила, що її офіс у Нью-Йорку може відкритися вже цієї осені. Засновник Facebook Марк Цукерберг, у свою чергу, очікує, що половина його співробітників у найближче десятиліття перейде на дистанційну роботу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать