События в миреhromadske.ua9 окт.

Готель Трампа у Вашингтоні за чотири роки його президентства зазнав $70 млн збитків. Він же казав, що заробив $150 млн

nk_hauz/-lzMLBD7R.jpeg

45-ий президент США Дональд Трамп, імовірно, суттєво перебільшив прибутковість свого готелю Trump International Hotel у Вашингтоні, а також приховав потенційний конфлікт інтересів, пов’язаний із його втручанням у діяльність бізнесу на посаді в Білому домі.

Про це 8 жовтня заявив комітет із питань нагляду та реформ Палати представників США.

Парламентарі отримали дані про федеральні витрати від уповноваженого органу — Адміністрації служб загального призначення США, згідно з якими Trump International Hotel протягом 2016-2020 років зазнав понад 70 мільйонів доларів збитків.

«У своїй фінансовій звітності, яку зобов’язує подавати федеральний закон, президент Трамп повідомив, що заробив на готелі понад 150 мільйонів доларів під час свого перебування на посаді», — йдеться в заяві комітету Палати представників.

Крім того, парламентарі заявляють про приховання Трампом «потенційного конфлікту інтересів». Адже президент виступав одночасно й позичальником для готелю, і гарантом його кредитування з боку іноземних фінансових установ.

Зокрема, згідно з даними Адміністрації служб загального призначення, Trump International Hotel отримав 3,7 мільйона доларів позик від іноземних урядів. Це може порушувати положення про заборону іноземного фінансового втручання.

Крім того, як вказує комітет, німецький Deutsche Bank погодився відтермінувати Трампу виплату кредиту у 170 мільйонів доларів на шість років. При цьому 45-ий президент США публічно про це не сказав, хоча був зобов’язаний повідомити про «преференційне ставлення».

Речниця Trump Organization (компанії, яка управляє нерухомістю Трампа) Кімберлі Бенза назвала заяву комітету Палати представників неточною і додала, що вона «продовжує політичне цькування з відчайдушною метою ввести в оману американців та знеславити Трампа».

Готель Trump International Hotel відкрився у Вашингтоні у вересні 2016 року — за чотири місяці до того, як Трамп став президентом США. Після цього він передав його в управління трасту, яким мали б керувати його сини. З 2019 року готель намагаються продати, але безуспішно.

У липні 2021 року фінансовому директору Trump Organization Алену Вайсельберґу оголосили підозру у фінансових махінаціях. Це перша кримінальна справа, порушена щодо бізнесу Трампа. Розслідування ґрунтується на аналізі даних податкової звітності Trump Organization з 2005 по 2020 роки, яку прокуратура Нью-Йорка отримувала через тривалі судові процеси.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи