События в миреdip.org.ua5 нояб.

Готелі Туреччини подешевшали на 40%, знову продовживши літній сезон

nk_hauz/kGcEiuKnR.webp

Турецькі готелі фіксують високий попит – в звзяку с шкільними канікулами в Україні та Росії. Погода також сприяє, тому літній туристичний сезон знову продовжується. При цьому в листопаді в Анталії ціни вже були знижені готелями на 40%. Більше того, від знижок не відмовляються і «зимові» екскурсійні напрямки, такі як Каппадокія.

Так, як заявив Каан Кавалоглу, віце-президент Середземноморської асоціації туристичних готельєрів та операторів (AKTOB), в Анталії сезон для в’їзних туристів, зокрема європейців, тривав до кінця жовтня. За його словами, до 31 жовтня найбільш популярний турецький курорт прийняв 8.6 млн туристів, що вже перевищило цифри минулого року на 160%. Також експерт заявив, що на попит розраховують і в листопаді – не в останню чергу, завдяки тому, що готелі подешевшали на 40%.

Щодо екскурсійних напрямків, то в Каппадокії в останні вихідні жовтня відзначили 100% завантаження готелів – це пов’язано як із турецькими святами на честь Дня Республіки, так і з в’їзним попитом. Представник виконавчої ради Асоціації менеджерів туристичних готелів у регіоні Центральної Анатолії в Невшехірі Назіф Демір при цьому зазначив, що хоча формально у зв’язку із зимовим періодом ціни в готелях зросли на процентний пункт порівняно з жовтнем, проте готельєри також залучають туристів знижками – і ті доходять до 30%.

💬 Последние комментарии
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»