События в миреwww.ukrinform.uaJul 17

Гренландія згортає розробку нафтогазових родовищ через загрози для клімату

nk_hauz/-mekrnwvpormpf5rts31.jpg

Гренландія припиняє розробку нафтових і газових родовищ через шкоду для довкілля, зокрема загострення кліматичної проблеми, та високу ціну нафто- й газовидобутку.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Hill.

Гренландський уряд заявив, що вирішив припинити видачу нових ліцензій на розвідку нафти й газу.

«Як суспільство ми повинні наважитися зупинитися й запитати себе, чому ми хочемо експлуатувати той чи інший ресурс. Чи ґрунтується наш підхід на розумінні та переконанні, що це правильно? Чи ми просто продовжуємо вести бізнес, як завжди?», - заявила міністр житлового будівництва, інфраструктури, мінеральних ресурсів та гендерної рівності Гренландії Наая Натанієльсен.

За словами міністра, Гренландії ліпше зосередитися на можливостях відновлюваних джерел енергії.

Водночас це рішення, за даними видання, може перешкодити Гренландії в досягненні економічної незалежності від Данії, яка надає території щорічну субсидію в розмірі близько двох третин всього бюджету острова.

За оцінками Геологічної служби США, тільки на західному узбережжі Гренландії в надрах може перебувати близько 18 мільярдів барелів нафти.

Законодавці також розглядають можливості щодо заборони видобутку урану.

Втрати льоду з Гренландського льодовикового щита зросли в сім разів — з 34 млрд тонн на рік в період з 1992 по 2001-ий до 247 млрд з 2012 по 2016 рік.

💬 Последние комментарии
е
сомневаюсь, что он способен.. так же как и Елена.... только бред свой националистический тут постит, а при простых вопросах сразу в кусты...
Елена
Сосёшь ты,высасуешь,вон как дупу рвешь за Мишу и Борю которые сделали Россию такой великой,утирайся ушлепок.
А НЕ ТЫ ЛИ УБИВАЛ. "кАМЕНЯР"?
Ты так подробно описываешь это событие, как будто сам при этом присутствовал! Такие подробности описать мог только очевидец преступления (а было ли оно?)! Наверняка это преступление совершили украинские фашисты батальона "Айдар", возможно, ты и убивал мальчишку!!!
Весёлый Роджер
«На Украине призвали готовиться к вторжению России.» Гроши у щирюка нЫ пахнуть! Тому що, як писал Шмуля, хлавное правильно при_сосаться! «Шел 7-й год "войны". ЗАЗ начал выпуск Lada Largus, Vesta, XRay от клятого агрессора! Седан Lada Vesta украинской сборки в базовой комплектации с 1,6 л бензиновым двигателем мощностью 106 л.с. и с 5-ступенчатой механической коробкой передач стоит от 281 820 грн. Модели зовут: Заз Агрессор, Заз Ватник и Заз Сепар.» «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
----
Принял!
Весёлый Роджер
У РФ на октябрь 2021г -«Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн, у щирых - 19.80 грн - в ДВА раза!!! АЛЛЕ пыдарас ШМУЛЯ, отвечай тут падла!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн» у щирюков - 21.89 грн - в 1.5 раза, тоже до хера! Эй Каменюки гивнюки та Шмули Срули, ну и дэ та ваша житница Союза? А был ли мальчик? Даже и это проЭбали, эбаные пиндосные холуи, тильки что и можете - то сосать панськие фуи!
Луна -2
вес -одинаков -700 граммовый.