Греція і Туреччина знову опинилися на межі війни
События в миреnewformat.info20 января 2021

Греція і Туреччина знову опинилися на межі війни

У найближчі дні повинні відбутися важливі зустрічі між Туреччиною і Грецією, що опинилися на межі війни через спірні території.

Військові представники обох сторін відновлять переговори в рамках НАТО про зниження напруженості після двомісячної перерви. Переговори між Анкарою і Афінами відновлять свій 61-й раунд 25 січня в Стамбулі.

Ці два технічних механізму спрямовані на зниження ризику збройного конфлікту в Егейському та Середземному морі і пошук шляхів вирішення проблем в цих регіонах. Незважаючи на те, що греки і турки мають абсолютно протилежні погляди на зміст дослідницьких переговорів, спільне рішення про їх відновлення після п’ятирічної паузи говорить сама за себе.

Зустріч в Стамбулі дасть обом сторонам важливу можливість провести всебічну оцінку питань.

Ні для кого не секрет, що Греція відчуває занепокоєння, наполягаючи на тому, що визначення морських кордонів є єдиною проблемою між двома країнами Егейського моря.

Однак міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу дав зрозуміти, що переговори торкнуться і питання грецьких претензій на повітряний простір в 10 миль, мілітаризацію деяких грецьких островів і райони для розвідки і рятувальних операцій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.