Греція очікує 8 млрд євро доходів від туризму в 2021 році
События в миреmind.ua5 дней назад

Греція очікує 8 млрд євро доходів від туризму в 2021 році

Уряд Греції отримав оцінку доходів від в'їзного туризму в розмірі 8 млрд євро у 2021 році. Як повідомляє Ekathimerini, цей сценарій, заснований на дослідженнях експертів, які покладаються на певні параметри, які залишаються вельми невизначеними.

Якщо цей сценарій виявиться вірним, він буде сигналізувати про відновлення близько 40% рекордних доходів 2019 року і 100% зростання показників, зафіксованих у 2020 році.

Згідно з останніми офіційними даними грецької влади, в період з січня по жовтень 2020 року доходи від туризму склали всього 4 млрд євро в порівнянні з трохи більш як 18 млрд євро за той же період 2019 року. За останні два місяці минулого року практично не відбулося істотної зміни тенденції, тим більше що в цей період багато країн Європи ввели нові обмеження на поширення COVID-19.

Як пояснили Ekathimerini джерела, що брали участь в його оцінці, є два важливі параметри, які можуть загрожувати цьому сценарію: перший – це повторювані локдауни, особливо в цей період, коли здійснюється велика частина замовлень на літній сезон. Більш суворі заходи, запроваджені в Великобританії, другому за величиною ринку грецького туризму після Німеччини, можуть підірвати перспективи галузі з точки зору раннього бронювання.

Близько 60% бронювань на весь туристичний сезон зазвичай робляться в перші пару місяців кожного року, але на цей час у 2021 році ці цифри нижчі, ніж очікувалося.

Інший важливий параметр стосується повторного введення необхідності проходити карантин в якості основного засобу спостереження за мандрівниками в Грецію (наразі діє до 21 січня). Хоча цей захід здається необхідним зараз, перспектива його продовження в найближчі місяці може послужити протидією потенційним мандрівникам в Грецію, кажуть джерела на туристичному ринку.

«До тих пір, поки самоізоляція буде сприйматися як головний інструмент управління потоками туристів, що прибувають до Греції, відновлення попиту на туристичні послуги буде відкладатися», – зазначив один грецький підприємець у сфері туризму.

Навіть при найбільш оптимістичному сценарії відновлення туристичних потоків не очікується раніше другої половини 2021 року. Це означає, що Греції знову доведеться розраховувати на ІІІ квартал року, щоб врятувати свій туристичний сезон, додали аналітики.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гетман
Надо проводить масштабные генетические исследования из которых последует что украинский народ - это миф. В Украине 85% этноса Русов, который по набору гаплотипов ДНК ничем не отличается от русских и белорусов. Десять лет назад ученые из США это сделали, но результаты официально нее опубликованы. Оказалось что Бандера, Шухевич, Стецько и пр. бандеровцы являются ЕВРЕЯМИ!
Гость
Надеюсь,что-то получится.А то скоро в супермаркетах прийдётся ставить кассы самообслуживания,так как кассиров и так не хватает,а с этой историей-обслуживание на украинском,и те,что были уйдут.Люди переводятся на склад,куда угодно,.....кто принципиально не хочет говорить на украинском,кто из-за насильственного насаждения.И это только начало.
майдаун
вот сразу видно, что никто не платит за выход, не поит спецчайком, не угощает печеньками,,,
Гость
СЛЫШАЛИ? ВОТ ГДЕ ВАША НЕЗАВИСИМАЯ УКРАИНА?!
Кот Матроскин
Гробы тоже дорожают...
3021
Это второй штопаный гой, разговаривающий в повседневной жизни на русском, не титульной нации, но навязывающие укр. язык. Зе и По, этих двух галимых поцев, нужно посадить в тюрьму за коррупцию и не выпускать до тех пор, пока эти два любителя филологии, не выучат в совершенстве китайский язык.
ЭТО НЕ МИТИНГИ
НУ ЧТО ЭТО ЗА МИТИНГИ? ДЭРЖАВНЫХ ПРАПОРИВ НЕТ, ЩЭНЭВМЭРЛУ НЕ ВОЮТ...