Греція очікує 8 млрд євро доходів від туризму в 2021 році
События в миреnews.finance.ua17 января 2021

Греція очікує 8 млрд євро доходів від туризму в 2021 році

Уряд Греції отримав оцінку доходів від в’їзного туризму в розмірі 8 млрд євро у 2021 році. Як повідомляє Ekathimerini, цей сценарій заснований на дослідженнях експертів, які покладаються на певні параметри, що залишаються вельми невизначеними.

Якщо цей сценарій виявиться вірним, він буде сигналізувати про відновлення близько 40% рекордних доходів 2019 року і 100% зростання показників, зафіксованих у 2020 році.

Згідно з останніми офіційними даними грецької влади, в період з січня по жовтень 2020 року доходи від туризму склали всього 4 млрд євро в порівнянні з трохи більш як 18 млрд євро за той же період 2019 року. За останні два місяці минулого року практично не відбулося істотної зміни тенденції, тим більше що в цей період багато країн Європи ввели нові обмеження на поширення COVID-19.

«До тих пір, поки самоізоляція буде сприйматися як головний інструмент управління потоками туристів, що прибувають до Греції, відновлення попиту на туристичні послуги буде відкладатися», – зазначив один грецький підприємець у сфері туризму.

Навіть при найбільш оптимістичному сценарії відновлення туристичних потоків не очікується раніше другої половини 2021 року. Це означає, що Греції знову доведеться розраховувати на ІІІ квартал року, щоб врятувати свій туристичний сезон, додали аналітики.

Написать комментарий