События в миреcikavosti.comSep 13

Греція створила міністерство для боротьби з наслідками зміни клімату

Греція створила Міністерство з кліматичних криз і цивільного захисту.

nk_hauz/3LNLBJSnR.jpeg

Нове відомство заснував уряд після руйнівних лісових пожеж, передає balkangreenenergynews.com. Балканська держава отримала свій перший високопоставлений урядовий департамент, який буде розробляти плани щодо зміни клімату та усувати його наслідки. Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс призначив керівником Міністерства з кліматичних криз і цивільного захисту Христоса Стіліанідіса. Цей крок був зумовлений найстрашнішими лісовими пожежами в історії країни і супроводжувався вибаченнями прем’єр-міністра за недостатню реакцію. Колишній єврокомісар з гуманітарної допомоги та управління кризами Крістос Стіліанідіс родом з Кіпру, але йому буде надано грецьке громадянство. “Наслідки зміни клімату випередили нас, і ми повинні без зволікання прискорити серйозні зміни, – сказав він. – Запобігання і готовність до стихійних лих – це найефективніша зброя, яка у нас є”. Христос Стіліанідіс був представником уряду Кіпру до того, як став єврокомісаром. Кабінет міністрів в Афінах заявив, що він, мабуть, найздібніший європейський політик на цей пост. За даними уряду, Стіліанідес володіє досвідом, міжнародним авторитетом і хорошими зв’язками. У перші дні серпня у Греції було зареєстровано майже 1300 пожеж. Острів Евія або Евбея, Пелопоннес і Аттика, де розташовані Афіни, постраждали найбільше. “Боротьба з кліматичною кризою вимагає, щоб ми змінили все: виробництво, пересування, будівництво”, – підкреслив він, додавши, що всі випалені райони оголошені лісовідновлюваними відповідно до Конституції. Кіріакос Міцотакіс висловив надію на досягнення міжпартійної угоди щодо першого в країні закону Про зміну клімату. «Багато пожеж були підпалами, – визнав прем’єр-міністр, заперечивши чутки про звільнення у такий спосіб площі для встановлення вітроелектростанцій – Уряд вкладе кошти у літаки, які будуть боротися з наступними пожежами, і вказав на необхідність більшого страхування нерухомості від стихійних лих».

💬 Последние комментарии
кипчак
У Милованова нет извилин, поэтому он говорит, что у украинцев не хватает культуры. Думает, что если на таких засранцев, как он, Запад денег не жалеет, то и всем остальным украинцам деньги тоже с неба падают. Пускай подскажет умник, с чего откладывать? Подобные по идиотизму вопросы задают некоторые врачи, когда не понимают, почему поздно больные обращаются к ним за помощью. Идти без денег к ним бесполезно - не то что лечить - не осмотрят и не проконсультируют, так что пенсионерам, с их жалкой пенсией, одна дорога - на кладбище. По этой причине в ближайшие годы значительно оптимизируется возрастной баланс в пользу молодежи, тогда и можно будет проводить перепись населения, а то сейчас один позор - Украина рветса в Европу, а трудоспособного населеня, как говорят украинцы, - катма. Что же Европа повесит себе на шею и на содержание один сплошной герантологический пансионат?
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.