Греція та Кіпр планують влітку відкрити туристичний сезон
События в миреpraktika-vlasti.com.ua02 мая 2020

Греція та Кіпр планують влітку відкрити туристичний сезон

Незважаючи на пандемію коронавірусу, Греція та Кіпр вже задумуються над тим, як приймати гостей на відпочинок. Обидві країні планують відкрити туристичний сезон влітку, передає Reuters.

Так, Греція з 4 травня розпочне послаблення карантину, з 1 червня в країні відкриються готелі, а за місяць – з 1 липня – планують відкрити повноцінний туристичний сезон.

«Думаю, це питання на мільйон доларів. Ми збираємося відкритися десь в липні. Цей сезон не буде таким, як в минулі роки. Проте, ми можемо багато чого зробити, щоб заново відкрити туристичну економіку», – заявив міністр туризму Греції Гаррі Теочаріс. 

Сфера туризму є основним джерелом доходів для Греції, кожен п’ятий працівник країни задіяний в цій сфері. Минулого року країну відвідали 34 мільйони туристів, що поповнили бюджет на 18 мільярдів євро (це близько 10-12% доходів економіки).

Як відомо, в Греції з початку спалаху коронавірусу виявили 2591 випадок зараження, 140 інфікованих померли, 1374 людини одужали.

Інша популярна серед туристів країна – Кіпр – також готується до відкриття туристичного сезону. Там також з 4 травня планують розпочати поступовий вихід з карантину. З 9 травня в країні планують відкрити морські порти, яким дозволять приймати круїзні лайнери. Також відчиняться заклади громадського харчування: клієнтам дозволять сидіти як усередині приміщень, так і зовні – на терасах. В рамках послаблення карантину запрацюють готелі для туристів з дотриманням санітарних вимог.

З 9 червня Кіпр планує відновити авіасполучення, а останній етап виходу з карантину прогнозують після 14 червня – тоді відкриють театри, кінотеатри, казино та довозлять проводити фестивалі і концерти.

Написать комментарий