События в миреwww.ukrinform.uaAug 20

Греція зміцнює кордони на тлі ситуації з біженцями з Афганістану

nk_hauz/PODywxn7R.jpeg

Греція вживає запобіжних заходів та посилює охорону своїх східних кордонів, готуючись до можливості міграційного тиску з боку Туреччини протягом найближчих тижнів через зростання потоку біженців з Афганістану.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Ekathimerini.

Так, зазначається, що будівництво 27-кілометрового паркану на грецько-турецькому кордоні в Евросі вже завершено, як і введення в експлуатацію автоматизованої системи нагляду за кордоном. Вона включатиме 11 нових камер і радарів і має можливість бачити на глибину до 15 кілометрів на території Туреччини та передавати зображення до оперативних центрів грецької поліції вздовж кордону.

Водночас начальники поліції в цьому районі підкреслили, що вони вже вирішили посилити патрулювання та спостереження на кордоні.

Правоохоронці також підкреслюють, що їх безпілотники вже активовані для контролю за кордоном і що збройні сили, як очікується, збільшать свою присутність у цьому районі вже протягом найближчих днів.

Загалом заплановані грецьким урядом безпекові заходи будуть подібні до тих, які були введені в березні 2020 року під час міграційної кризи на кордоні з Туреччиною в районі Еврос.

Очікується, що у найближчому майбутньому берегова охорона розпочне розгортання особового складу та засобів у східному Егейському морі.

Як передавав Укрінформ, радикальний ісламістський рух "Талібан" проголосив утворення Ісламського емірату Афганістан.

У деяких містах Афганістану тривають протести до Дня незалежності країни. У середу щонайменше три особи загинули та більше десяти були поранені після того, як бойовики Талібану відкрили вогонь по учасниках акції в афганському місті Джелалабад у провінції Нангархар. Це сталося тоді, коли місцеві жителі намагалися встановити національний прапор Афганістану на площі в місті замість прапора Талібану.

У четвер в афганському місті Асадабад бойовики Талібану обстріляли людей, що розмахували національним прапором на мітингу до Дня незалежності, кілька людей загинули.

15 серпня вранці таліби оточили Кабул і почали без бою заходити в місто. Талібан заявив, що контролює всю територію Афганістану.

Представник політичного офісу "Талібан" Мухаммед Наїм заявив про завершення війни в Афганістані. Він зазначив, що жодна дипломатична організація не зазнала нападів.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликає міжнародну спільноту згуртуватися для подолання глобальної терористичної загрози в Афганістані.

💬 Последние комментарии
Елена
Волка бояться,в лес не ходить.
е
Елена, читай и просвещайся.. ВОТ тебе ОЧЕРЕДНОЕ доказательство БРЕДА что ты тут несёшь....
е
уважаемая, вы ж видите, как ее корежит от того что ей ЕЕ собственные слова преподносят, а мозгов вести себя иначе не хватает...
Луна -2
Знаешь есть такое правило- относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе Не можешь отнестись к Роджеру и товарищу Е. объективно ,то,тогда лучше промолчи - будешь казаться умнее,чем писа ть здесь всякие гадости . Пиши и отвечай по существу статьи , высказывай свое мнение,но людей которых не знаешь. не оскорбляй,- ведь так ты нарвешься однажды на такой адекватный ответ,что стыдно будет самой.
Елена
Не могу я относится хорошо к таким пи...асам как Роджер хорошо, всё советское у него плозо,а царь и его время рай для страны,не могу я это принять и никогда это не прощу,пусть эта тварь булкохрустная сдохнет скорее и земля станет чище,ту страну развалили такие вот хотевшие стопятьдесят видов колбасы и мерседосов ублюдки и сейчас Украину хотят раздеребанить,он и такие как он первопричина этого всего безобразия,он людей простых ненавидит,а господ своих вылизует и защищает, двигателей прогресса как он говорит,а экономика должна быть доя людей,а не наоборот,а у Роджера люди для экономики, поэтому моя любовь к козлоослику безмерно глубока ,вот примерно так.
е
а вот про принцип взаимности она ВСЕГДА забывает, зато потом море недовольства когда ей преподносят то чем она пыталась накормить других...
Рейхскомиссариат
Никто не забыт, ничто не забыто! Не забудем, не простим!