Грузія в 2020 р недорахувалася понад $ 2,7 млрд доходів від туризму
События в миреua.interfax.com.ua19 января 2021

Грузія в 2020 р недорахувалася понад $ 2,7 млрд доходів від туризму

Доходи Грузії від міжнародного туризму, що є одним із ключових секторів економіки країни, в 2020 році склали $ 541,7 млн, що в 6 разів менше, ніж у 2019 році ($ 3 млрд 269 млн), йдеться в макроекономічному огляді Національного банку республіки.

У четвертому кварталі минулого року доходи від іноземних візитерів, які відвідали Грузію (як і в попередньому кварталі) склали лише $ 42,6 млн - у 16 разів менше показника жовтня-грудня 2019 року.

Згідно з інформацією Нацбанку, в 2020 році в Грузії побували 1 млн 742 тис. іноземців, що в 5,2 рази менше, ніж у попередньому році. З них туристів, тобто тих, хто провів у республіці понад добу, було 1 млн 88,7 тис. осіб (зниження в 4,7 раза).

Як повідомлялося раніше, через пандемію COVID-19 у Грузії з 21 березня закриті для пасажирів як повітряні, так і сухопутні і морські кордони. Можна перевозити тільки вантажі, також країна приймає громадян Грузії та іноземців, поїздки яких здійснюються переважно чартерними рейсами.

Влада Грузії розраховувала з 1 липня відкрити країну для туристів і відновити регулярне міжнародне авіасполучення з іншими країнами, проте це рішення через епідеміологічну ситуацію в країні і світі вже чотири рази відкладалося. Виняток було зроблено тільки на польоти в Париж, Мюнхен і Ригу. З листопада було вирішено відновити регулярне сполучення ще на 10 зарубіжних напрямках, але через погіршення епідситуації, як грузинським, так і іноземним авіакомпаніям довелося скасувати або відкласти на певний час заплановані авіарейси.

Грузію, населення якої становить 3,7 млн осіб, у 2019 році відвідала рекордна кількість іноземців - 9 млн 358 тис. осіб, що на 7,8% більше, ніж у 2018 році. З них туристів було 5 млн 80,5 тис. осіб (зростання на 6,8%).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Медбро
Врачей материально заинтересовали в приписках о коронавирусе.
Минчане
В Беларуси новые правила : при виде мусора каждый обязан нагнуться,снять штаны и раздвинуть булки.
Пубертат
Это у вас в кыйиви гдержавовсмартфоне а на местах оттоманско-австрийско-российская сонная империя.
Мид
Все должны Украине-она никому ничего не должна. Вот это позиция.
гость
разница в коммерческой стоимости индийской, китайской, европейской и российской вакцины в баксах: астразенека - 2$ по Европе без доставки, индийская 5$ самовывоз, джонсон^2 - 20$ c доставкой, российская 20$ без транспортных расходов, китайская 29$ с гумм.доставкой, пфайзер 39$ полный фарш, модерна 40$ без доставки или 70$ всё включено. Есть ещё супер вакцина из Тайваня от Медиген ценой от 100$ и выше, - но там учёные упёрлись в золотистых хомячков, у которых оказалась зверская восприимчивость к ковиду и какая-то неправильная иммунная реакция на вакцину. Поэтому, все стобаксовые вакцины Медигена уходят в хомячков, а не для людей. Аж завидно.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
а почему унажают урсулу. гендерное равенство а тут крику что кому-то не уступили место??? что гендерное равенсво хорошо пока собственную жопу не усадила и ту вспомнили что она женщина)))) равенство так равенство а то стуло не дали это трагедия а двери придержали это сексизм. как говорят за что боролись на то и напоролись, кушайте не обожритесь.
е
Рада в полном составе с президентом и его семейством во главе пусть идет воюет... Им полезно для здоровья в отличии от остального населения, кроме Елены, ей в радость будет во славу Америки сдохнуть...