События в миреdip.org.uaSep 21

Грузія засудила вибори в Держдуму в Абхазії і Південній Осетії

nk_hauz/WNf6P4N7R.jpeg

МЗС Грузії розкритикувало проведення виборів до Держдуми РФ в Абхазії і Південній Осетії, які в односторонньому порядку оголосили про свою незалежність.

У заяві МЗС наголошується, що Абхазія і Південна Осетія знаходяться під російською окупацією і установка там урн для голосування незаконна.

«МЗС Грузії засуджує організацію 19 вересня 2021 року виборів до Держдуми РФ на окупованих територіях і незаконне відкриття до 20 виборчих дільниць, що порушує суверенітет і територіальну цілісність Грузії, а також основоположні норми міжнародного права, Статуту ООН і Гельсінкський Заключний Акт», – зазначають у відомстві.

У заяві МЗС наголошується, що обирання населенням цих регіонів депутатів російських парламентів означає спробу Росії анексувати Абхазію і Південну Осетію.

У МЗС також закликали міжнародних партнерів проявити необхідну реакцію щодо Москви.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...