Гуайдо закликав створити в Венесуелі надзвичайний уряд
События в мире29 марта 2020

Гуайдо закликав створити в Венесуелі надзвичайний уряд

Лідер опозиції Венесуели виступив за створення гуманітарного коридору для медичної допомоги, а також за інші заходи для запобігання поширенню коронавируса.

У зв'язку з пандемією коронавируса голова венесуельського парламенту і опозиційний лідер Хуан Гуайдо, якого більше 50 держав визнали тимчасовим президентом Венесуели, закликав сформувати в країні уряд з надзвичайними повноваженнями. З такою заявою політик виступив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Twitter в неділю, 29 березня.

Уряд повинен допомогти Венесуелі впоратися з "безпрецедентною гуманітарною катастрофою", вважає Гуайдо. До складу такого кабінету повинні увійти представники всіх політичних сил, заявив політик, підкресливши, що його членом не зможе стати той, хто був запідозрений в наркоторгівлі. По всій очевидності, мова йде про главу Венесуели Ніколаса Мадуро, якому Мін'юст США кілька днів тому пред'явив звинувачення в торгівлі наркотиками і відмиванні грошей.

Гуайдо також виступив за створення гуманітарного коридору для доставки медичної допомоги, яка необхідна країні для боротьби з коронавірусом нового типу SARS-CoV-2. "Якщо ми не приймемо необхідні заходи, Венесуела може скоро стати лідером в регіоні за кількістю інфікованих", - застеріг тимчасовий президент.

Число інфікованих коронавірусом в усьому світі зростає. Збудник пневмонії COVID-19 виявлено у більш ніж 680 тисяч чоловік, від наслідків захворювання померли понад 30 тисячі осіб, дві третини з них в Європі. У Венесуелі зафіксовано 119 випадків зараження коронавірусом, двоє людей померли. За кількістю заражених людей на перше місце в світі вийшли США.

Хуан Гуайдо проголосив себе тимчасовим президентом на початку 2019 року, коли йому вдавалося мобілізувати суспільство на свою підтримку. США, Німеччина і десятки інших країн визнали його тимчасовим президентом. У той же час на боці Мадуро - армія, а також Росія, Китай і Куба. В останні місяці підтримка Гуайдо в Венесуелі ослабла, і Мадуро продовжує впевнено правити країною.

Венесуела вважається однією з найбільш корумпованих країн світу. Багато венесуельських військових і політиків, імовірно, причетні до торгівлі наркотиками та нелегальною розробці родовищ корисних копалин. Органи юстиції США ведуть розслідування відносно Мадуро вже не менше 10 років і підозрюють його уряд у співпраці з дисидентами з колишньої колумбійського повстанського угрупування FARC, переправляє кокаїн в США контрабандним шляхом через Центральну Америку. Мінфін США вже ввів цілий ряд санкцій проти Мадуро і його найближчого оточення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
НЕТ Тельняшкин!!! Ты не прав! Цэ ыщо тильки преддупье! Переводу не подлежит, тому шо цэ можно тильки прочувствовать на своей ...!
приоритеты
Пьшэки еще те нацысты. Но главный их враг, не хахлы.
ВОТ ЭТО ЙОЛКА
Ну, ладно, от звезды укров корёжит и типает, тогда бы вилку свою присобачили бы на верхушке йолки. Но муляж члена на верхушке йолки - это полная деградация мозгов украины!!! Вместо игрушек тогда пусть развесят и другие сексуальные игрушки, вместо снегурочки - надувную бабу для всех желающих. Ну а дедом морозом клоун с пианиной пусть поработает.
Весёлый Роджер
Привет "е"! А смотри, постепенно стал вырисовываться образ этого Шмули пацриота, наверно очень имел сладкую должность в ГСВГ, но писли ... стал нищебродом. Он может и не бандеровец, он злобный МСТИТЕЛЬ - и xoxлам и москалям! Ну очень похоже на это, ну сам посуди, орёт про шлях до Эуропы и сам же пишет, что всё понимает: "Елена -15 ноября 2020- Хорошо,скажу так, промышленность связанная и завязанная на РФ в большом количестве приказала долго жить,новых рынков по объему с российским не нашли, поэтому и загнулись многие предприятия и заводы,а Россия нашла ил новых поставщиков или наладила своё производство..." Ну не мудак этот скатинюга свинорылый?
Весёлый Роджер
Ты о чём? Может лучше про реактор чи про лунный трактор... ... ну да, правильно и по теме ..., а у Куеве дядька...!
Весёлый Роджер
«Елена - 03 декабря 2020- Плачут в России …плачет и Роджер сидя под забором… Наша Украина наилучшая страна в мире.!» За 30 лет щирой нызалежности потеряла 32 МЛН жителей!!! Цэ ж РЕКОРД у Свите!!! Сала скакунам и рагулям! Сала ворам-керивникам и завистливым нищебродным идиотам, тупым мечтателям о швыдком панувании за чужой счёт! Бандера все же прийшов до вас!
ПОЧУВСТВУЙТЕ РАЗНИЦУ
Шахтарь ДОНЕЦК - 2 : 0, Зоря ЛУГАНСК - 3 : 0. Дынамо Куев - 0 : 3!!!