Гватемала не впустила кілька тисяч мігрантів з Гондурасу, які прямують до США
События в миреwww.dw.com18 января 2021

Гватемала не впустила кілька тисяч мігрантів з Гондурасу, які прямують до США

Тисячі людей з Центральної Америки намагаються потрапити до США через Гватемалу та Мексику. Влада Гватемали закликає гондураський уряд зупинити мігрантів.

Гватемальська поліція відтіснила від кордону країни близько шість тисяч мігрантів з Гондурасу, які хочуть дістатися США. У неділю, 17 січня, підрозділи поліції та армії оточили натовп мігрантів поблизу населеного пункту Вадо Хондо, повідомляє інформагенція AFP. Утім, одразу зупинити мігрантів не вдалося, після чого сили безпеки застосували сльозогінний газ та відтіснили колону людей приблизно на 200 метрів.

Ввечері 15 січня перша група мігрантів з Гондурасу прорвалася через кордон до Гватемали, а наступного дня в країну пройшли ще кілька тисяч людей. Прикордонники заявили, що не застосовували силу, аби зупинити людей, оскільки серед них було багато сімей з малими дітьми.

Прикордонники лише перевіряли документи та вимагали негативний тест на коронавірус, але зрештою пропустили всіх. Станом на вечір 16 січня кордон з Гватемалою, за оцінкою влади країни, перетнули дев'ять тисяч людей з Гондурасу.

Уряд Гватемали закликав владу Гондурасу вжити превентивних заходів для стримування масової еміграції жителів країни. Самі мігранти заявляють, що рятуються від бідності та безробіття, а також від насильства з боку банд у Гондурасі. Вони покладають надії на те, що адміністрація нового президента США Джо Байдена проводитиме м'якшу політику щодо мігрантів.

Минулого тижня американський уряд закликав мігрантів не "витрачати свій час і гроші", щоб потрапити в США. Глава прикордонно-митної служби США Марк Морган заявив, що адміністрація Байдена не відкриватиме своїх кордонів для мігрантів із Центральної Америки. Про вжиття заходів, аби не допустити пересування мігрантів, заявила і влада Мексики.

Кілька караванів мігрантів з Центральної Америки намагалися потрапити до США восени 2018 року. Багатьом вдалося навіть дістатися мексикансько-американського кордону. Утім, посилені заходи з охорони кордону як з боку влади США, так і Мексики, змусили переважну більшість з них повернутися на батьківщину.   

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кочегар коммуны
За Алёшу не волнуйся. Он под присмотром. Шьёт трусы. Созидательный труд, между прочим. А созидательный труд на благо общества дарит человеку и здоровье и радость, то есть хорошее настроение.
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а рассказать изберателям и прочим налогоплательщикам почему Россия там слабо? Или тупо нет никакого понимания или демократия не велит? Если нет понимания, то звони в Кремль и спроси что и зачем! Если демократия не позволяет, то консультируется в Минске! Не тупи, товарищ! И не корми свидомых! Это не есть гуд!
Канцлер Германии
И отключи от газа, хахаха )) Такой долбоеб, а решает отключить все из-за Украины. Европа не видит, что происходит в Украине!!!
кипчак
США сказали, что они пример демократии и всего-всего лучшего в подлунном мире, во и верьте, нечего копаться каким способом, для чего и почему. Не пытайтесь повторить - что позволено Юпитеру, не позволено быку, быстро рога обломают.
е
Елена, так что там с Законом на Украине в контексте данной статьи? Где ответ????
кипчак
Да, похоже, что стерненки это уже не люди, а инструменты(украинского разлива) в руках коварных америкашек. Таких они штампуют и финансируют с давних пор для определенных подрывных целей в разных регионах, с разными заданиями и под разным соусом, как исламских террористов, например. На местах подключаются также местные олигархи, воюющие между собой. но последнее слово всегда за США. Про Стерненко, если не ошибаюсь, говорили, что он нештатный сотрудник то ли СБУ, то ли полиции, как и про некоторых других убийц, которых никак не получается привлечь к ответственности, т.е. все они так или иначе под контролем и патронатом США. Не новых же диверсантов и наемных убийц каждый раз готовить.
Гость
Именно такие и нужны Держдупу, Она за деньги от них получает.