H&M у Великобританії запустила безкоштовний прокат чоловічих костюмів для співбесід
События в миреmind.ua17 апреля 2021

H&M у Великобританії запустила безкоштовний прокат чоловічих костюмів для співбесід

Шведський бренд одягу H&M запустив у Великобританії безкоштовний прокат чоловічих костюмів для співбесід або ділових зустрічей. Про нову послугу пише Business Insider з посиланням на компанію. Послугу запустили в Великобританії 15 квітня, а 13 травня планують запустити в США.

У H&M розповіли, що можна брати напрокат темно-сині костюми різних розмірів – від XS до XXL. Клієнтам не доведеться платити за оренду, якщо вони повернуть костюм за 24 години, пише vc.ru.

Вони повинні зробити це в спеціальній сумці, в якій одяг відправиться на хімчистку. Покупець повинен заздалегідь заплатити тільки за сумку.

За словами представника рітейлера, з клієнтів не візьмуть гроші за незначні пошкодження, наприклад, плями або дрібні розриви. Якщо ж костюм пошкоджений, то покупець заплатить за нього за повною ціною.

H&M заявила, що ця послуга – частина стратегії сталого розвитку – клієнти зможуть справити «сильне перше враження» на співбесідах, але при цьому зникне необхідність купувати костюми, які потім можуть не знадобитися.

У 2020 році група оголосила, що 64,5% її матеріалів для одягу отримані з перероблених або екологічно чистих джерел. H&M прагне зробити такими всі колекції до 2030 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!