События в миреbastion.tv6 янв.

Японія і Австралія домовилися спільно протистояти КНР

nk_hauz/Rt9lrQ07R.jpeg

Агресивно налаштований комуністичний Китай, мавпуючи політку РФ, спонукає своїх сусідів до об'єднання у військові блоки.

Про це свідчить готовність урядів Австралії та Японії укласти угоду про зміцнення двосторонньої співпраці у галузі оборони та національної безпеки, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на "CNN".

Важливий для Канберри та Токіо документ, який готували понад пів року, підписали сьогодні, 6 січня, на віртуальному саміті за участі прем'єр-міністрів Скотта Моррісона і Фуміо Кісіди.

За словами очільника австралійського уряду, договір уперше встановить рамки взаємодії збройних сил обох тихоокеанських країн і окреслить перспективи протидії загрозам зі сторони КНР.

«Цей документ показує відданість Австралії та Японії багаторічній плідній двосторонній співпраці у розв'язанні спільних проблем, пов'язаних зі стратегічною безпекою, з якими ми стикаємося. Він також сприятиме зміцненню нашої оборони та стабільності в Індійсько-Тихоокеанському регіоні, попри намагання окремих країн змінити status quo», — прокоментував подію Скотт Моррісон.

Надалі Токіо і Канберра також збираються обговорити можливості посилення механізмів державно-приватного партнерства у сфері екологічної енергетики, обміну критично важливих технологій і матеріалів.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ВРЁТ Шмуля - ТВАРЬ пархатая, ОН ВСЁ НАГЛО ВРЁТ!!! «Елена – 14 сентября 2020 - Украина выбрала свой путь,…» Ты Шмуля наглый тупой 3.14здун!!! «Елена – 26 апреля 2021-….,а Украина захоьела ещё!!! больше богатого иметь,в смысле благ,… и прикунула что с Западом будет богаче,чем с другой страной…» А когда и на каком референдуме, украинский народ выбрал шлях до Эуропы и ляхового унитаза и полями с клубникой? На майдане? Так не было там этого! Там Сеня Кролик всем обещал 1000евро в щирое рыло и пожизненный Шенген с немецкой пенсией! А иначе он с позором жить не будет или кулю в лоб! Правда не объяснил, кому эту кулю он пустит!
Луна -2
вау,как интересно -Культура так и прет - слог высокой поэзии
Антиелена
Молодец, Ленка-зрелка-давалка! Сохранила! За это уважаю!
Весёлый Роджер
Какая оригинальная, а ГЛАВНОЕ правильная и своевременная идея для дупы пархатого Хероя захистника воров-керивников!
Антиелена
О, какой слог, какая патетика! Вот это все что ты можешь? Нет, ты даже не укроинфовоин, ты примитивное укроживотное! Пи@дуй к своим сородичам на украмправду!
Антиелена
Херасе...!!! Ты учишь??? Ты, сучка, пи@дуй ка сама за парту! Укроинфовоин диванный! Еще и тупой!
Антиелена
А амэрика здесь при чем? Где твоя амэрика, а где социально-ориентированное государство? Социально-ориентированное государство будет иметь в структуре своих производственных фондов около 50% ВПК и самый крупный военный бюджет? А для ВПК нужны рынки сбыта, нужны новые войнушки... Ты, бля, не съезжай, и на Роджера не переводи!