Японія обрала ієрогліф 2020 року
События в миреglavcom.ua14 декабря 2020

Японія обрала ієрогліф 2020 року

Вибір ієрогліфа 2020 року пов'язаний з обмеженнями, які вводилися через пандемію коронавірусу

В Японії символом 2020 року став ієрогліф «тісний» (密). Відповідне рішення прийняла японська Федерація перевірки ієрогліфічних навичок, повідомляє NHK.

Жителів країни просили уникати великих скупчень людей, тісних просторів і не вступати у близькі контакти. Другим за популярністю ієрогліфом, що претендує на те, щоб стати символом року, стало слово «гірше». Третє місце зайняв ієрогліф зі значенням «хвороба».

Головний ієрогліф року намалював тушшю настоятель буддійського храму Кіемідзу-дера, розташованого у Кіото.

У кінці кожного року жителі країни шляхом голосування обирають ієрогліф, який характеризує обставини у світі, що склалися за минулий рік.

У 2019 році символом став ієрогліф «рей», значення якого – «порядок», «гармонія», «краса».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !