События в миреenovosty.com4 нояб.

Японія побудує два “супересмінця” як альтернативу наземним системам Aegis Ashore

Нові бойові кораблі поєднають в собі удосконалений корпус класу Maya з радаром AN / SPY-7

nk_hauz/-mlh0spu9culrfmdhb2q.jpg

Японські ЗМІ повідомляють, що уряд розглядає можливість закупівлі двох нових “супересмінців” як альтернативи наземним системам Aegis Ashore, роботи над якими були зупинені на початку цього року через технічні проблеми, надмірні витрати та внутрішню критику, інформують Економічні новини.

Нові бойові кораблі також будуть орієнтовані на протиракетну оборону, передусім для захисту від північнокорейських балістичних ракет, і будуть оснащені версією бойової системи Aegis, яка використовує радар з великою дальністю виявлення Lockheed Martin AN / SPY-7, що призначався для об’єктів Aegis Ashore.

nk_hauz/-mlh0sm3ajzphwf529o-.jpg

Головний центр управління випробувального комплексу протиракетної оборони Aegis Ashore в Кауаі, Гаваї. Японські Aegis Ashore повинні були мати аналогічну конструкцію, але вже з радаром AN / SPY-7 замість AN / SPY-1

Наразі відомо, що міноборони Японії планує отримати проміжний звіт про майбутні есмінці у середині листопада – потім уряд вирішить, продовжувати цю програму чи ні. В одному зі звітів Nikkei Asia стверджується, що план, ймовірніше, буде погоджено.

Поки незрозуміло, чи планує уряд будувати повністю новий тип корабля чи буде розвивати, наприклад, есмінець типу Maya, що наразі будується і також оснащується бойовою системою Aegis та може виконувати задачі протиракетної оборони.

Зазначається, що японський уряд вивчає можливість будівництва есмінців водотоннажністю близько 9000 тонн.

Раніше Японія також розглядала інші варіанти розташування системи ППО, зокрема будівництво спеціалізованих морських платформ – плавучих батарей протиракетної оборони. Фактично це були б великі баржі з пусковими установками.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи