Японія побудує два “супересмінця” як альтернативу наземним системам Aegis Ashore
События в миреenovosty.com04 ноября 2020

Японія побудує два “супересмінця” як альтернативу наземним системам Aegis Ashore

Нові бойові кораблі поєднають в собі удосконалений корпус класу Maya з радаром AN / SPY-7

Японські ЗМІ повідомляють, що уряд розглядає можливість закупівлі двох нових “супересмінців” як альтернативи наземним системам Aegis Ashore, роботи над якими були зупинені на початку цього року через технічні проблеми, надмірні витрати та внутрішню критику, інформують Економічні новини.

Нові бойові кораблі також будуть орієнтовані на протиракетну оборону, передусім для захисту від північнокорейських балістичних ракет, і будуть оснащені версією бойової системи Aegis, яка використовує радар з великою дальністю виявлення Lockheed Martin AN / SPY-7, що призначався для об’єктів Aegis Ashore.

Головний центр управління випробувального комплексу протиракетної оборони Aegis Ashore в Кауаі, Гаваї. Японські Aegis Ashore повинні були мати аналогічну конструкцію, але вже з радаром AN / SPY-7 замість AN / SPY-1

Наразі відомо, що міноборони Японії планує отримати проміжний звіт про майбутні есмінці у середині листопада – потім уряд вирішить, продовжувати цю програму чи ні. В одному зі звітів Nikkei Asia стверджується, що план, ймовірніше, буде погоджено.

Поки незрозуміло, чи планує уряд будувати повністю новий тип корабля чи буде розвивати, наприклад, есмінець типу Maya, що наразі будується і також оснащується бойовою системою Aegis та може виконувати задачі протиракетної оборони.

Зазначається, що японський уряд вивчає можливість будівництва есмінців водотоннажністю близько 9000 тонн.

Раніше Японія також розглядала інші варіанти розташування системи ППО, зокрема будівництво спеціалізованих морських платформ – плавучих батарей протиракетної оборони. Фактично це були б великі баржі з пусковими установками.

Написать комментарий
Авторские статьи