Японія закладає в оборонний бюджет зміцнення ракетного потенціалу
События в миреwww.ukrinform.ua22 декабря 2020

Японія закладає в оборонний бюджет зміцнення ракетного потенціалу

Уряд Японії схвалив збільшення оборонного бюджету країни для протидії потенційним загрозам з боку Китаю і Північної Кореї.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє АР.

Значна частина бюджетного плану йде на зміцнення ракетного потенціалу Японії. Зокрема, сума в еквіваленті $324 млн виділяється на розробку протикорабельних ракет підвищеної дальності, ще  $144 млн - на закупівлю ракет підвищеної дальності JSM для винищувачів-невидимок F-35.

Зазначається, що це частина нового плану ракетного стримування, ухваленого урядом Японії 18 грудня. Він дозволить країні розширити розміщення ракет, у тому числі на островах у Східно-Китайському морі, на які претендує КНР.

Рекордний оборонний бюджет на 2021 фінансовий рік в обсязі $51,7 млрд має бути схвалений парламентом на початку наступного року.

Загалом національний бюджет Японії на 2021 рік заплановано в розмірі, еквівалентному $1,03 трлн.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
САБ
російскомовне стадо починає гуртуватись у війні з "озабочінимі". Роблю ставку -- програють
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.