События в миреfbc.ua2 апр.

Японія запустить новий екологічний поїзд

nk_hauz/-mxh2ywdida3ywsd5f1a.jpg

Новий поїзд із нульовими викидами запустить невдовзі японська залізнична компанія “Сейбу”. На маршрут потяг вийде вже на початку квітня. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Курсуватиме поїзд у префектурі СайтАма, що розташована на північ від Токіо. Нині протягом року, як кажуть у компанії, цією лінією користуються до мільйона пасажирів.

Новий потяг майже не викидатиме в атмосферу шкідливі речовини. Адже працюватиме на сонячній енергії, яку одержуватимуть з підстанції сонячних батарей у сусідній префектурі.

Дотепер середній обсяг викидів вуглекислого газу становив близько трьохсот тонн на рік.

Нещодавно перший в світі страховик відмовився від викопного палива.

Йдеться про фірму «Авіва» – найбільшої страхової компанії у Великобританії й четвертої за обсягами у світі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи