Японська компанія дозволить співробітникам працювати до 80 років
События в миреaspekty.net6 дней назад

Японська компанія дозволить співробітникам працювати до 80 років

Через старіння населення японські компанії намагаються вирішити проблему нестачі робочих рук.

Японська корпорація Nojima, яка управляє мережею магазинів з продажу електроніки, дозволить співробітникам працювати до 80 років. Так компанія сподівається запобігти браку кадрів в майбутньому. Про це повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що можливість працювати до 80 років отримають ті, хто цього захоче. Тим, хто вирішить залишитися на роботі після 65 років, запропонують щорічно продовжувати трудові договори.

«Право продовжити трудовий договір є у всіх 3000 співробітників компанії з Йокогами, включаючи продавців в магазинах», — йдеться в статті.

Компанія вважає, що цей крок допоможе їй довше використовувати знання і досвід старшого персоналу, а також уникнути проблеми нестачі персоналу.

Відомо, що населення Японії є найстарішим в світі — 2006 року Японія стала першою країною в світі, у якій частка населення у віці 65 років і старші перевищила 20%.

Раніше повідомлялося, що рівень безробіття в Японії за травень виріс на 0,3% в порівнянні з попереднім місяцем, до 2,9% від працездатного населення.

Написать комментарий