События в миреenovosty.com4 окт.

Японські військові прийняли на озброєння перший сучасний літак-розвідник

У четвер японські сили повітряної самооборони прийняли перший розвідувальний літак RC-2 від Kawasaki Heavy Industries (KHI) після багатьох років випробувань.

nk_hauz/-minaojymxnargulmsti.jpg

1 жовтня офіційний акаунт JASDF в Твіттері повідомив, що перший літак-розвідник RC-2 офіційно доставлений в базу Ірума, інформують Економічні новини.

Нова версія транспортного літака Kawasaki C-2 для збору розвідувальної інформації з моменту першого польоту в 2018 році пройшла кілька масштабних програм випробувань, що проводяться Авіаційним відділом розробки та тестування в Гіфу.

nk_hauz/-minaohwsikpqubykmpw.jpg

Новий літак-розвідник RC-2 призначений для електронної розвідки (ELINT) і далеких розвідувальних місій. Перший прототип C-2 ELINT був переобладнаний з другого льотного прототипу XC-2 (бортовий номер 18-1202, заводський номер 002, перший політ в січні 2011 року).

За заявою японських військових, RC-2 замінить турбогвинтовий літак YS-11EB ELINT, який в даний час знаходиться на озброєнні Сил самооборони Японії.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!