Ідея створення третьої партії в США на піку популярності
События в миреbykvu.com9 дней назад

Ідея створення третьої партії в США на піку популярності

Рекордних 62% громадян США вважають, що Демократична і Республіканська партії сьогодні погано представляють американський народ, тож необхідна третя потужна політична сила.

Про це свідчать дані опитування американського інституту дослідження громадської думки Gallup, проведеного з 31 січня по 2 лютого.

Згідно з опитуванням, сьогодні рекордні 62% дорослого населення США вважають, що “партії настільки погано уявляють американський народ, що потрібна третя сторона”. Для порівняння, ще в вересні таку точку зору висловлювали 57% опитаних.

33% американців вважають, що дві основні політичні партії адекватно представляють публіку. Цей показник найнижчий з жовтня 2013 року.

Позитивну думку про Республіканську партію мають 37% опитаних, Демократичну — 48%. При цьому 50% дорослого населення ідентифікували себе як політично незалежні. Це рекордне значення, зафіксоване Gallup.

Політично незалежні зазвичай підтримують ідею про третю партію частіше, ніж республіканці і демократи. Однак на тлі останніх подій рівень підтримки третьої партії серед республіканців значно виріс (до рекордних 63-70%). Ще у вересні таких серед республіканців було 40%. Водночас серед демократів рівень підтримки третьої партії впав з 52% у вересні до 46% на сьогодні.

68% республіканців вважають за краще, щоб колишній президент Дональд Трамп залишався лідером партії, а 31% хочуть, щоб у партії був новий лідер.

В опитуванні також підіймалася тема руху партій в майбутньому. 40% республіканців і незалежних республіканців хочуть, щоб партія стала більш консервативною, 34% — щоб залишалася такою, як є.

Що стосується демократів, то їхні голоси за те, щоб партія стала ліберальнішою, була помірною, або рухалася в тому ж напрямку, що і зараз, розділилися майже порівну (34%, 34% і 31% відповідно).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи