События в миреdip.org.uaSep 8

Єгипет і Саудівська Аравія обговорили розширення двостороннього співробітництва в сфері туризму

Міністр туризму і старожитностей Халед Аль-Анані обговорив зі своїм саудівським колегою Ахмедом Аль-Хатібом шлях розширення співпраці між двома країнами в галузі туризму.

nk_hauz/ByjOwGInR.jpeg

Зустріч відбулася в ході дводенного короткострокового візиту міністра Саудівської Аравії до Єгипту. На зустрічі був присутній посол Саудівської Аравії в Каїрі Усама бін Ахмед наклейте.

Офіційні особи обговорили обмін досвідом в галузі туризму, а також координацію між двома сторонами для навчання працівників туристичного сектора.

Міністр Аль-Анані високо оцінив міцні відносини між двома країнами у всіх областях і висловив вдячність за зусилля, прикладені Саудівською Аравією в проектах розвитку, особливо в розвитку туристичної інфраструктури. Він підкреслив, що Саудівська Аравія є одним з важливих експортних туристичних ринків Єгипту.

Він зазначив, що Єгипет є важливим туристичним напрямком для саудівських туристів з багатьох причин, найбільш важливими з яких є близькість, спільну мову і знайомство з традиціями і культурою.

Міністр туризму і старожитностей також розглянув туристичну інфраструктуру Єгипту і проекти розвитку, що здійснюються єгипетським державою.

Він також подякував міністру туризму Саудівської Аравії за цей візит і за прийняття запрошення взяти участь в квітневому параді королівських мумій.

Зі свого боку, міністр туризму Саудівської Аравії представив недавні проекти розвитку в Саудівській Аравії, особливо в галузі туризму, високо оцінивши стійкі відносини між двома країнами.

Ахмед аль-Хатіб також проаналізував зусилля з максимального розширення регіонального офісу Всесвітньої туристської організації, який був відкритий на полях саміту «Відновлення туризму» в травні минулого року в Ер-Ріяді в рамках 47-го засідання Регіонального комітету з Середньому регіону. На схід від Всесвітньої туристської організації.

З саудівської сторони на зустрічі були присутні Сауд бін Нахар бін Абдул Азіз, заступник міністра туризму; Айед Аль Отайбі, заступник керуючого по інвестиційному клімату Головного інвестиційного управління; Айед бін Хаді Аль-Отайбі, заступник міністра інвестицій по інвестиційному середовищі; і Сая Алхошан, радник Міністерства туризму.

З єгипетської сторони входили Гада Шалабі, заступник міністра у справах туризму; Ахмед Юсеф, генеральний директор Єгипетського ради з розвитку туризму; генеральний керівник Головного управління з міжнародних справ і угодами, а також ряд помічників міністра туризму з технічних питань і просуванню.

Source: https://dip.org.ua/yegipet/yegipet-i-saudivska-araviya-obgovorili-rozshirennya-dvostoronnogo-spivrobitnictva-v-sferi-turizmu

💬 Последние комментарии
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.
е
не исключено... ))