События в миреua.interfax.com.uaJul 8

Єгипет інвестував у розвиток музеїв понад 25 млрд єгипетських фунтів за п'ять років - міністр туризму та старожитностей

nk_hauz/-me4atil-zcedj2bm1di.jpg

На розвиток музеїв та збереження спадщини Єгипет спрямував понад 25 млрд єгипетських фунтів протягом останніх п'яти років, повідомив міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед аль-Анані в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Протягом попередніх трьох років ми відкрили понад 20 музеїв і відновили понад 80 археологічних пам'яток у всій країні, включаючи Каїр. Зокрема, минулого року ми відкрили музеї у локаціях, які особливо люблять українці: у Шарм-еш-Шейху та Хургаді. Цієї весни відкрили Музей єгипетської цивілізації у Каїрі", - повідомив аль-Анані.

За його словами, колекції новостворених музеїв наповнюються експонатами зі сховищ, з наявних музеїв, з нових досліджень або в результаті репатріації експонатів із-за кордону.

"Декілька днів тому ми повернули з Франції 145 об'єктів, із яких понад 50 - визнані шедеври, які будуть передані до різних музеїв. У нас немає проблем, як наповнити нові музеї. Більше того, ми ще і відправляємо виставки за кордон. Єгипет - найбільша багата країна у світі за спадщиною. У наших сховищах дуже багато експонатів, ми здатні наповнити ще 50 музеїв", - повідомив міністр.

Крім того, він анонсував відкриття наступного року музею в Олександрії, який був закритий на реконструкцію останні десятиліття. Він присвячений грецькому та римському, античному періоду.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи