События в миреdip.org.uaAug 23

Єгипет відкриває нову пам’ятку для туристів з усього світу

nk_hauz/XCdoAlnng.jpeg

Єгипет планує до кінця року знову відкрити проспект Сфінксів (або Рамс-роуд) протяжністю 2700 метрів, який з’єднує храми Карнак і Луксор на сході Луксора, повідомив міністр туризму і старожитностей Халед Ель-Анані.

Порівнюючи його з квітневим «Золотим парадом фараона», Ель-Анані сказав, що відкриття проспекту буде величезним, як якщо б це був ще один парад.

Міністерство туризму зустрілося з декількома компаніями для організації заходу, дві пропозиції вже надійшли.

Карнакський храм був найважливішим місцем поклоніння в Фівах (нині Луксор). Це храм, в якому був освячений великий Господь Амон, Владика Фів, тому храм досяг великого багатства, а його священики стали значною політичною силою.

Фіви були містом, якому після Першого проміжного періоду належали царі, які об’єднали Єгипет, і, таким чином, вони стали одним з найважливіших міст Єгипту, і в цьому положенні він залишиться протягом більшої частини давньоєгипетської історії. У світлі найстаріших свідоцтв існування храму, починаючи з правління царя Інтефа II (2112-2063 рр. До н.е.), тобто до початку Середнього царства (2055-1650 рр. До н.е.), до греко-римського періоду (332 р до н.е.) – 395 м н.е.).

Цей храм був спроектований відповідно до королівських покровительствених величезних будівельних проектів. Він часто розширювався під час правління кожного царя сучасної держави (1550 – 1069 до н.е.).

Храм розташований на сході материкової частини Луксора, і, як і у більшості давньоєгипетських храмів, вісь храму була схід-захід. Стародавні єгипетські храми були моделлю всесвіту, тому дизайн храму відображає шлях Владики Сонця по небу. Храм унікальний тим, що має вісь північ-південь, відокремлену від інших храмів.

З іншого боку є ще один храм під назвою Луксорський храм. У минулому він був відомий як «Амон в Опет I». Амон на горизонті. Два храми з’єднувала дорога, прикрашена статуями Сфінксів.

Ця дорога використовувалася під час одного з найважливіших свят давньоєгипетського календаря – свята Опета. Рамс-роуд – це дорога, яка з’єднує Луксорський храм з Карнакськім храмом.

Статуї були побудовані у вигляді сфінкса з головою барана, а барани тут символізують бога Амона, можливо, щоб захистити храм і виділити його вісь. Стародавні єгиптяни називали цю дорогу «Ват Натр», що означає шлях Бога. Що стосується дороги баранів в храмах Карнака, вона була відома як «Та-Мітт-Рахат».

Майстерність древніх єгиптян у використанні каменю, яке проявляється всюди в храмі, згідно веб-сайту Міністерства туризму і старожитностей, єгиптяни досягли успіху в гравіруванні написів, що покривають його стіни, і статуях, які його прикрашають. Висота цих величезних колон становить 15 метрів, за винятком дванадцяти середніх колон, висота яких становить 21 метр.

Аменхотеп III почав будівництво цього залу «1390-1352 р. до н.е.” вісімнадцятої династії, а його прикраса сягає корінням часів правління короля Мережі I в 1294-1279 р. до н.е. і Рамзеса II «1279-1213 рр. до н.е.” дев’ятнадцятої династії.

Чудовий 30-метровий обеліск Хатшепсут був побудований поруч з залом між 1473-148 роками до нашої ери.

У східній частині Карнака ми можемо побачити храм, відомий як Брат Мено, побудований Тутмосом III (1479-1425 р. до н.е.) і присвячений освяченню різних божеств на додаток до його предків царів, а також його власне освячення.

Фактично Карнак був комплексом храмів, який включає в себе ще один храм лорда Хонсу в південно-західному куті, поруч з храмом Опет, який був побудований в греко-римську епоху для Опет, богині, представленої у вигляді бегемота. У центрі досі існує гарне священне озеро, де жерці очищалися перед виконанням храмових ритуалів. Багато інших храмів і невеликі каплиці розкидані в околицях Карнака, що робить його справжнім музеєм під відкритим небом.

💬 Последние комментарии
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!
Кот
А где-то в уголке плачет горьким слезами Дмитрий Гонрдон...Не сбылось его очередное вангование и "Северный поток-2" все-таки достроен!!!!
Луна-2
Добавлю -Неужели они такие наивные - что верят -Что весь мир с ними? Что ради них они пойдут на конфронтацию с Россией? Неужели они до сих не поняли,, что в мире каптиала за них никто не вступится.потому что для каждой страны прежде всего важны собственные интересы, а не интересы какой -то проститутки.?Что даже США уже отстУпились от СП-2
Луна-2
Идиоты.Больше нечего сказать .Какое объединение может быть против уже запущенного СП -2,если каждая страна имеет выгоду от его запуска.И У каждой страны свой собственный интерес .Зачем им нужно объединяться ради какой-то нищенки ,которая только и клянчит ,то денег,то оружия,то газ из трубы,Украина может покупать российский газ, но уже по реверсу, .или столько, сколько будет указано из России , и закачано по ихней трубе, и ни кубометром больше ..Болезнь головного мозга- русофобия -лечится именно таким -простым и действенным способом